Skocz do zawartości
Forum

Objawy po poronieniu


Aneczka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was dziewczyny,
wczoraj poroniłam (6 tydzień) samoistnie, nie dociera to jeszcze do mnie, ale powiedzcie mi proszę, czy po poronieniu miałyście gorączkę? Ja oprócz gorączki jestem spuchnięta, bolą mnie stawy....czy miałyście podobne objawy? Jeśli do jutra mi nie przejdzie, będę dzwonić do lekarza, ale może dziś będę spokojniejsza dzięki Wam?.....

http://suwaczki.maluchy.pl/li-12724.png

Odnośnik do komentarza

witam cie,przykro ze to cie spotkalo.Ale mowia czas leczy rany,to musisz przetrwac te n okropny okres,.Ja dochodzilam do siebie pol roku,i caly czas na uspokajacych ziolowych tabletkach.Co przypomnialam to w ryk.To mnie glowa zawsze bolala,za goraczke niewiem.Generalnie czulam sie zle,ale po zabiegu bylo lepiej,bo organizm byl juz czysty od "srodka",ale gorzej z dusza.Serdecznie pozdrawiam:zwyrazami_milosci:

http://www.suwaczki.com/tickers/74709vvj6ibyzb4c.png
mamy gwiazdeczki na ziemi

http://www.suwaczki.com/tickers/zrz620mmlrnbde05.png [url=http://pierwszezabki.pl] http://s2.pierwszezabki.pl/047/047312990.png?7034
Ja jako pierwsza pod sercem Cię nosiłam
i o Twoje zdrowie Boga prosiłam
Jestem przy Tobie od pierwszego grama i dnia
Tyś moje dziecko,Mój synek
A ja - Twoja Mama

Odnośnik do komentarza

smerfiki445@wp.pl
Witam serdecznie robiłam test elektroniczny i wyszło ze jestem dwa tygodnie w ciąży! dziś dostałam okres i nie wiem czy to poronienie? prosze o pomoc bo mieszkam w anglii a tu opieka medyczna jest do niczego

Witam
To że dostałaś okres to nie znaczy że poroniłaś... będąc w ciąży można dostawać okres jeszcze przez kilka miesięcy, chociaż miesiączki wtedy są mniej obfite i krótsze...

Więc nie załamuj się czasem i najlepiej jak skontaktujesz się z lekarzem żeby wiedzieć na 100% :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

smerfiki445@wp.pl
witajcie jestem załamana i pewna na 100%że poroniłam! Dziś zrobiłam ponownie test elektroniczny i niestety był negatywny Narazie siedzę i nie wiem co ze sobą zrobić ,pomaga mi jedynie myśl ze mam już wspaniałego synka który ma dwa latka i może kiedyś doczeka się rodzeństw nie trzeba tracić nadziei....:)

Kurcze ale jak nie pójdziesz do lekarza to nie będziesz wiedziała... może ten test co robiłaś pokazał błędny wynik i nie byłaś wogóle w ciąży...?

Odnośnik do komentarza

Już sama nie jestem niczego pewna ,poszła bym do lekarza ale mieszkam w Anglii nie wiem czy wiesz ale tu na wszystko dają paracetamol:(juz byłam nie raz oczywiscie z innymi dolegliwościami i non stop to samo. Może to tylko wymówka a morze po prostu się boje?chyba raczej to drugie wole nie wiedzieć czy byłam w ciązy czy nie .Mam tylko nadzieje że za pare miesięcy nadejdzie ten dzien w którym bedę mogła ogłosic całemu światu że będe mama po raz drugi i że tym razem bedzie wszystko w porządku ,i oczywiście tobie zycze tego samego bo moze ja byłam w 2 tygodniu a ty w 21 to uwierz mi wiem co czujesz pozdrawiam cię serdecznie uda nam się na pewno trzymaj sie cieplutko.......:)

http://www.suwaczek.pl/cache/4306048295.png

Odnośnik do komentarza

smerfiki445@wp.pl
Już sama nie jestem niczego pewna ,poszła bym do lekarza ale mieszkam w Anglii nie wiem czy wiesz ale tu na wszystko dają paracetamol:(juz byłam nie raz oczywiscie z innymi dolegliwościami i non stop to samo. Może to tylko wymówka a morze po prostu się boje?chyba raczej to drugie wole nie wiedzieć czy byłam w ciązy czy nie .Mam tylko nadzieje że za pare miesięcy nadejdzie ten dzien w którym bedę mogła ogłosic całemu światu że będe mama po raz drugi i że tym razem bedzie wszystko w porządku ,i oczywiście tobie zycze tego samego bo moze ja byłam w 2 tygodniu a ty w 21 to uwierz mi wiem co czujesz pozdrawiam cię serdecznie uda nam się na pewno trzymaj sie cieplutko.......:)

Aha nie wiedziałam że jesteś w Anglii i niewiem jak tam jest... kurcze mam wielką nadzieję że to ciąża i że nic się nie dzieje i tego Tobie zyczę :)

Niezależnie od tygodnia ciąży każda matka czuje to samo...
Uda nam sie napewno :)
Buziaki :*

Odnośnik do komentarza

Witam dziewczyny!
Ja poronilam calkowicie w niedziele...generalnie nie mialam pojecia, ze jestem w ciazy, bo bylam na tabletkach anty, ale wystarczylo pominac jedna i benc...dowiedzialam sie po wszystkim...jak to malenstwo w blonce ze mnie wyplynelo...to bylo straszne zdac sobie sprawe, ze moglam miec dzidzie, a nic o niej nie wiedzialam... przed poronieniem krwawilam przez 12 dni, a potem jeszcze przez piec. Wczoraj bylam u lekarza (a mieszkam w Wielkiej Brytani) i wyszlam od niego, a reczej od niej lekko zawiedziona i zbulwersowana... Opowiedzialam lekarce co sie stalo, powiedziala ze dziewczynom nieregularnie bioracym tabletki czesto tak sie zdarza i zapytala czego od niej oczekuje. Wiec odpowiedzialam, ze chcialabym sie najpierw upewnic, ze tam nic nie zostalo, zeby dala mi jakies skierowanie na badania do szpitala, cokolwiek...sama powinna mi powiedziec co powinnam robic, jakie bede miec jeszcze objawy po...ale zlala mnie poprostu chlodnym sikiem i miala mnie w d... Powiedziala, ze jedyne co mozemy zrobic, to wyslac mocz do badania. Tak tez zrobilysmy. Teraz musze czekac na telefon z wynikami. Teraz okropnie sie czuje, generalnie od kilku dni..a dokladnie od wczoraj, odkad ustalo krwawienie, czuje sie okropnie. Jestem strasznie oslabiona, mam napady goraca, dusznosci, mdlosci, okrutne zawroty glowy, a dzisiaj rano prawie zemdlalam pod prysznicem... Napiszcie prosze jakie Wy mialyscie "objawy po" i jak sobie z nimi poradzilyscie. Pozdrawiam;*

Odnośnik do komentarza

motylek1809
Witam dziewczyny!
Ja poronilam calkowicie w niedziele...generalnie nie mialam pojecia, ze jestem w ciazy, bo bylam na tabletkach anty, ale wystarczylo pominac jedna i benc...dowiedzialam sie po wszystkim...jak to malenstwo w blonce ze mnie wyplynelo...to bylo straszne zdac sobie sprawe, ze moglam miec dzidzie, a nic o niej nie wiedzialam... przed poronieniem krwawilam przez 12 dni, a potem jeszcze przez piec. Wczoraj bylam u lekarza (a mieszkam w Wielkiej Brytani) i wyszlam od niego, a reczej od niej lekko zawiedziona i zbulwersowana... Opowiedzialam lekarce co sie stalo, powiedziala ze dziewczynom nieregularnie bioracym tabletki czesto tak sie zdarza i zapytala czego od niej oczekuje. Wiec odpowiedzialam, ze chcialabym sie najpierw upewnic, ze tam nic nie zostalo, zeby dala mi jakies skierowanie na badania do szpitala, cokolwiek...sama powinna mi powiedziec co powinnam robic, jakie bede miec jeszcze objawy po...ale zlala mnie poprostu chlodnym sikiem i miala mnie w d... Powiedziala, ze jedyne co mozemy zrobic, to wyslac mocz do badania. Tak tez zrobilysmy. Teraz musze czekac na telefon z wynikami. Teraz okropnie sie czuje, generalnie od kilku dni..a dokladnie od wczoraj, odkad ustalo krwawienie, czuje sie okropnie. Jestem strasznie oslabiona, mam napady goraca, dusznosci, mdlosci, okrutne zawroty glowy, a dzisiaj rano prawie zemdlalam pod prysznicem... Napiszcie prosze jakie Wy mialyscie "objawy po" i jak sobie z nimi poradzilyscie. Pozdrawiam;*

Witaj

Przykro mi i Ciebie to spotkało.W uk to 3 poronienia nie zrobią KOMPLETNIE nic , no chyba że będziesz miała 2 ciążę powyżej 12 tygodnia.Mnie też zlewali.Dopiero po 3 poronieniu wysłali mnie na wszystkie możliwe badania do kliniki poronień

http://davf.daisypath.com/2hwIp1.png

Odnośnik do komentarza

ja poroniłam raz napewno,zastanawiam się jeszcze nad samoistnym,ale to nie było potwierdzone więc tylko mogę powiedzieć że możliwe że byłam 3 razy w ciąży a nie 2

miałam bardzo bolesną miesiączke,dużo krwawiłam,miałam dużo skrzepów i takiej jakby "galaretki" myślałam że to skrzepy ta ew ciąża nie była planowana,ale gdy zaczelismy starania o dziecko to pilnowałam dni płodnych,okresu...gdy miałam poronienie zatrzymane i po tym zabieg wiedziałam jak bolą skórcze przy poronieniu i przy oczyszczaniu się macicy i wtedy pomyślałam o tym bolesnym okresie...ale nie traciłam wiary,bo już 1,5 miesiąca od zabiegu dowiedziałam się o kolejnej ciąży :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...