Skocz do zawartości
Forum

Weekend z tatą


Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie nie sztuką jest zamknąć się w 4 ścianach muzeum i kisić się przez kilka godzin, wolałbym na świeżym powietrzu bo mrozu jako takiego nie ma a niech będzie coś unikalnego w okresie zimowym czego nie można by powtórzyć latem.

Odnośnik do komentarza
Gość mamaObeznana

Całkiem niedawno zastanawiałam się dlaczego Polskie parki rozrywki nie przygotowują na zimę zimowego programu atrakcji? Czy to jest aż tak nieopłacalna impreza czy raczej sen zimowy spowodowany jest konieczną konserwacją itp?

Odnośnik do komentarza

byłem w zeszłym roku u naszych zachodnich sąsiadów a jednym z letnich parków atrakcji w okresie zimowym i muszę przyznać że organizatorzy wyśmienicie poradzili sobie z zamianą jeziorka na lodowisko i ślizgawek na lodowe zjeżdżalnie, może do nas kiedyś też ta moda dotrze

Odnośnik do komentarza

Co roku odwiedzamy z młodym jura park w Krasiejowie bo jest zajarany prehistorią i prawdę mówiąc nie miałbym nic przeciwko żeby wpaść tam także w zimie. Lodowisko, lody, ślizgawka, opcji jest sporo może się uda w przyszłym roku...

Odnośnik do komentarza

czytałem ostatnio że nawet amerykanie importują nasze figury dinozaurów a to świadczy o doskonałym rzemiośle naszych rodzimych producentów i te cudeńka można podziwiać w krasiejowie? chyba pora zaplanować jakiś weekend w maju na małe safari, yyyyyyyha

Odnośnik do komentarza

ja również czekam na wiosnę żeby rozpocząć sezon wycieczkowy, całe szczęście "weekendy z tatą" oznaczają u nas weekendy z całą rodziną więc mam to szczęście że mogę cieszyć się wspólnym spędzaniem czasu w gronie rodziny, pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Gość Natalyah22

Mój mąż też stara się z synami spędzać w weekendy jak najwięcej czasu bo w tygodniu długo pracuje i zwyczajnie nie ma jak porobić czegoś razem poza odrabianiem lekcji :) Latem lubią grać w piłkę czy majsterkować w garażu a teraz zimową porą znaleźli sobie rozrywkę w postaci gier planszowych albo składania modeli :) Zbierają kolekcję Legendarne auta PRLu gdzie do poskładania są auta z czasów komuny i przy okazji zabawy uczą się czegoś :) Świetny sposób na wspólne spędzanie czasu z dziećmi :)

Odnośnik do komentarza

Taki czas spędzony dziecka z ojcem jest bardzo ważny :) U mnie często wyjeżdżają sami w dwójkę w góry lub w inne miejsce na cały weekend. Wtedy spędzają sobie czas po swojemu, w męskim gronie. Ostatnio najczęściej jeżdżą do Karpacza. Mają już tam swoją stałą miejscówkę, pensjonat na skróty, gdzie często się zatrzymują :) 

Odnośnik do komentarza

Ja mogę polecić fajne miejsce w Zatorze, to taki camping stylizowany na westernową wioskę  [reklama usunięta]. Mi się wydaje, że to jest bardzo dobre miejsce na taki męski wypad. Można spędzić na przykład noc w domku szeryfa, kowbojskim wozie, czy indiańskim tipi. Świetna sprawa.

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...