Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

hmm chyba muszę porobić zdjęcia :)

Przed remontem myślało mi się zrobienie czegoś takiego prawie jak masz za łóżkiem :) To tapeta czy taki tynk dekoracyjny ?

Ja chciałam zrobić tak by odsunać troszkę od ściany płytę gipsową taką na szerokość łóżka akurat a odsunać tak na około 10cm od sciany, zamocować na płaskownikach jakoś i tą ściankę taką zrobić w takim tynku dekoracyjnym jakimś właśnie a za między ścianką a ścianą puścić z obu końcy od sufitu do podłogi takie listwy świetlne :) Kolor to dojrzały groszek ?? :)

Teraz mam połączenie - dwie ścianyw groszku drugie w takim jasnym dziwacznym brązie :)

Maja 13 lipiec 2009 i Filip 13 pi

Odnośnik do komentarza

u nas to tapeta ;) o odsunięciu takim z płyt nie było mowy bo za mała sypialnia ;)
i od łóżka do komody tyle co na przejście miejsca :/

nie pamiętam co to za kolor farby bo malowane było dawno ;)
a teraz dorabialiśmy tapetę i inne odzoby ;)

Mama Dominika (16.07.2001), Oskara (02.07.2005), Nikosia (25.06.2009) i Małgosi (07.08.2013)

Odnośnik do komentarza

No faktem widać, że małe dość przejście, u nas jakoś pomysł nie wypalił, choć sądzę, że może przy jakichś remontach go spełnię bo nie ma przy nim dużo roboty raczej. Widzę, że też łóżeczko koło waszego :)
U nas podobnie na razie, nawet jak na koniec lutego Majce zrobimy pokój to wątpię czy pójdzie spać do niego :/ Ale już z jej rzeczami ją tam wyniosę na pewno z sypialni...

Maja 13 lipiec 2009 i Filip 13 pi

Odnośnik do komentarza

Dokładnie niby niańka była by włączona i w razie czego szłam bym do niej... Ale też mi się nie chce, tak wstaję kroka daję i smok w buzi uspokaja zanim zdąrzy się przebudzić mocniej.. A tak zanim bym doszła to rozbudzona by była i w nocy miała by dłuższe niespanie........ ech :) Tak troszkę psuje mi ono ustawienie pokoju bo komodę ze środka ściany mam przesuniętą w bok,za nią mała szafka nocna i biurko moje. A tak komoda na środku była, szafka oczywiście koło łóżka i było tak luźniej...

No ale cóż jeszcze z rok i na swoje pójdzie na pewno :)

Sypialnia u nas to moje największe pole manewrowania dodatkami :) Od generalnego remontu trzy lata temu już raz mąż malował ściany :) Zmieniałam już też przy okazji malowania firanki i kapę na łóżko :) Za rok zapowiedziałam następne malowanie :D Ale ogólnie utrzymuję ją w ciemniejszej tonacji (podłoga ciemniejsza, meble venge, teraz nawet firankę zmieniłąm i światła zatrzymuje sporo bo jest w takie pasy zielone i brązowe). Pokój z wyjściem niby na balkon, ale drzwi są we wnęce balkonowej i dopiero jaśniej w słoneczny dzień jest tutaj późniejszym popołudniem, ale tak mi się podoba bo sypialnia jest miejscem wycieszenia i odpoczynku w końcu.

Maja 13 lipiec 2009 i Filip 13 pi

Odnośnik do komentarza

A ja się nosiłam z zamierem wymalowania takiego pasa w sypialni przy łóżku cos na styl jak u kaskasto, ale teraz jak weszło łóżeczko, to łóżko przesuęliśmy w strone okna i już by ten pas był tak ni przypiął ni przyłatał :D to w sumie dobrze, ze nie wymalowałam. Jak posprzatam (kaskasto podziwiam taki porzadek przy maluszku :D, chylę czoła) to pstryknę fotki

Odnośnik do komentarza

Sypialnia to miała być moja oaza, miejsce gdzie mogę się wyciszyć... ja zdecydowałam się, żeby moje mieszkanie umodelowała i udekorowała firma JB DESIGN - to co zrobli przeszło moje oczekiwania. Stylowo, nowocześnie, a z sypialni to ja nie potrafię wyjśc... Warto czasem zainwestwować i zlecic coś takiego profesjonalistą :)

Odnośnik do komentarza

Bettyy
A powiedzcie co myślicie o sypialni z łazienką Bo tak mąż zmienił w planie a ja się zgodziłam i teraz tak sobie myślę czy dobrze zrobiłam Bo już mam mętlik w głowie
Oprócz tej sypialnianej łazienki ,będzie też taka "ogólna " łazienka ale mniejsza ...

Bettyy nawet się nie zastanawiaj ja tak mam i nie wyobrażam sobie żeby nie było tej łazienki w mojej sypialni jak masz gości to sie nie przejmujesz że nie masz intymności czy że ktoś może jakieś twoje osobiste przedmioty dotykać lub używać ja polecam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...