Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Mi bardzo podoba się styl skandynawski. Jest bardzo prosty. Pomieszczenia są dzięki temu przyjemne, przyjazne oraz bardzo dużo w nich przestrzeni oraz światła.
[reklama usunięta]
Jakiś czas temu przeprowadzałam remont mieszkania. Mam w nim obecnie białe meble. Jasne podłogi oraz szare kanapy. Kolory są jedynie w dodatkach ale to duża zaleta. Jak coś przestanie mi się podobać to bez problemu wymienię. Poszewki oraz flakony można kupić inne w niewysokich cenach.

Na początku również planowałam całkowicie zrezygnować z zasłon ale potem uznałam ze jest jednak mało przytulnie i mam zasłony.

Odnośnik do komentarza
W dniu 6/2/2018 o 7:09 PM, ermino napisał:

Mnie cały czas zachwycają biel i czerń, ale sama chyba nie chciałabym tak mieszkać. Chyba po prostu wolę ciepłe i przytulne wnętrza

Też kocham wnętrza w czerni i bieli. Tak mam urządzony salon i sypialnię oraz kuchnię. Oczywiście, aby nie było zbyt "nudno", to wszystko przełamane jest ciekawymi, dodatkami. Kolorowe wazony, donice w ciekawych kształtach, poduszki z fajnymi motywami - to wszystko odmienia takie "zimne" biało-czarne wnętrze.
[reklama usunięta]

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza
W dniu 4/10/2020 o 12:37 AM, emillka napisał:

Też kocham wnętrza w czerni i bieli. Tak mam urządzony salon i sypialnię oraz kuchnię. Oczywiście, aby nie było zbyt "nudno", to wszystko przełamane jest ciekawymi, dodatkami. Kolorowe wazony, donice w ciekawych kształtach, poduszki z fajnymi motywami - to wszystko odmienia takie "zimne" biało-czarne wnętrze. A mega oryginalne wazony, w różniastych kształtach i kolorach kupuję firmy Broste Copenhagen, bo i świetnie wyglądają i są świetne jakościowo. Doskonale podkreślają charakter salonuurządzonego w stylu skandynawskim.

Tak, to bardzo eleganckie rozwiązanie, chociaż w przypadku niektórych wnętrze może być nieco ryzykowne.
[reklama usunięta]

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy

Aplip.pl: Fototapety na zamówienie, plakaty na ścianę i naklejki

Odnośnik do komentarza
Gość Nikolina

Mi się podoba. I taki właśnie mam u siebie. Mieszkanie jest nowoczesne, industrialne. Mam w nim jednak kilka cieplejszych dodatków. Postawiłam na przykład na przytulne oraz odbrej jakości tekstylia.

Zdecydowałam się na taki narożnik [reklama usunięta]

naroznik-bez-poduszek-4.jpg

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza
W dniu 28/10/2021 o 2:35 PM, hardy16 napisał:

Czy ktoś z Was posiada w domu styl industrialny/loftowy? 

Na pewno styl industrialny/loftowy ma swoje unikalne uroki. Surowość, a jednocześnie elegancja takich wnętrz, potrafi przyciągnąć uwagę. W moim domu znajduje się kilka elementów w tym stylu - stolik kawowy, regał na książki, pewne dodatki.
[reklama usunięta]

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...