Skocz do zawartości
Forum

czy to ciąża?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Mam pytanie do Pani doktor.Otóz ostabi okres miałam 22 maja, zrobiłam dwa testy, dzień po dniu spodziewanej miesiączki w czerwcu i wczoraj.Oba testy wyszły negatywne. Byłam u lekrza w ponieidzałek,który powiedział,żebym przyszła 14 lipca- wtedy zrobi usg i zobaczy czy bije serduszko.Moje objawy domyślne-tak nazwał je lekarz to: mdłości rano i gdy coś zjem, wrażliwośc na zapachy, dużo sluzu bialego a raczej przezroczystego, bol podbrzusza jakbym miala zaraz dostac okres, piersi jakby sie powiekszyly i sa takie nabrzmiale i twarde.Zastanawiam sie czy nie isc do innego lekarza na wizyte.Prosze o odpowiedz

Odnośnik do komentarza

pojde w poniedzialek bo u nas labratorium jest nieczynne;/ strajkują u mnie do poniedziałku:Wściekły: moja kolezanka rob ila chyba z 4 testy i wyszly jej negatywne poszla do lakrza,zrobil jej usg okazalo sie ze jest w 8 tygodniu ciazy,dzisiaj ma 2 letnia coreczke,wierzyc testem jak u mnie pokazaly dwa razy jedna kreseczke?

Odnośnik do komentarza

braneta
pojde w poniedzialek bo u nas labratorium jest nieczynne;/ strajkują u mnie do poniedziałku:Wściekły: moja kolezanka rob ila chyba z 4 testy i wyszly jej negatywne poszla do lakrza,zrobil jej usg okazalo sie ze jest w 8 tygodniu ciazy,dzisiaj ma 2 letnia coreczke,wierzyc testem jak u mnie pokazaly dwa razy jedna kreseczke?

Mi raz pokazal negatywny. Chociaz nie jestem fanka beta to na Twoim miejscu,ze wzg. na przeszlosc zrobilabym ja. Zawsze mozna wczesniej podac leki

Odnośnik do komentarza

ja objawów nie miałam w ogóle - ale za to miałam przeczucie - testy zaczęłąm robić w dniu spodziewanej miesiączki - zrobiłam 4 przez tydzień i wszystkie były negatywne potem tydzień przerwy i i zrobiłam piąty i wreszcie wyszedł pozytywny - z tego co liczę sama to byłam wtedy w 6 tygodniu chyba - testom z moczu więc nie ufam totalnie

dobranoc - śpij spokojnie

http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv73mq7jshre.png

http://www.suwaczki.com/tickers/zrz6j44j4vsm7c39.png

http://www.suwaczki.com/tickers/oxp71zajtmx0mb6v.png

Odnośnik do komentarza

braneta
idę spać,jutro sie odezwę.powiedzcie mi czy ktoras z was tez tak miala, negatywne wyniki testu i objawy takie jak na ciaze a jednak to ciaza byla?dobranoc

Braneta mi pierwszego synka testy nie pokazywały :( dopiero lekarz potwierdził ciążę ;)
także testom ufać nie można do końca ...

Mama Dominika (16.07.2001), Oskara (02.07.2005), Nikosia (25.06.2009) i Małgosi (07.08.2013)

Odnośnik do komentarza

Branetko...:)
jestem w identycznej sytuacji jak Ty,,,doslownie w identycznej!!!::)
ostatni okres mialam 22 maja...od tej pory nic...zrobilam dwa testy apteczne,obydwa negatywne...beta bardzo niska bo <2mIU/ml...a objawy dalej sa,,nudnosci poranne,wymioty po posilkach(te dwie dolegliwosci najbardziej mi dokuczają) do tego wzdecia,bolesnosc piersi i jeszce inne.Udalam sie do lekarza z tymi wynikami,stwierdzil ze wynik bety rzeczywsicie niski,ale zbadal mnie.Przy badaniu potwierdzil rozpulchnioną szyjkę macicy i zmiany w obrebie sluzowki..co wskazuje na ciaze,choc wczesną.
Powiedzial zebym nie sugerowala sie ani wynikami,ani betą i absolutnie juz jej nie robila,czasem zdaza sie tak,ze hcg w osoczu matki wychodzi pozniej.Dostalam LUTEINE na ewentualne wywolanie miesiaczki.miala wystapic do trzech dni....biore juz ją 5 i @ nie ma....;/wymioty sa dalej...najczesciej rano,,,choc w ciagu dnia rowniez czuje nudnosci i pelny żołądek jak bym zjadla z 5 talerzy ziemniakow;/...
Tez musze czekac do 21 lipca na kolejna wizyte,,wtedy ma sie wszsytko wyjasnic..:)
Trzymam kciuki i oby po badaniu lekarz potwierdzil taki wynik jaki sobie zyczysz...:Oczko:

Odnośnik do komentarza

lenka2410
Branetko...:)
jestem w identycznej sytuacji jak Ty,,,doslownie w identycznej!!!::)
ostatni okres mialam 22 maja...od tej pory nic...zrobilam dwa testy apteczne,obydwa negatywne...beta bardzo niska bo <2mIU/ml...a objawy dalej sa,,nudnosci poranne,wymioty po posilkach(te dwie dolegliwosci najbardziej mi dokuczają) do tego wzdecia,bolesnosc piersi i jeszce inne.Udalam sie do lekarza z tymi wynikami,stwierdzil ze wynik bety rzeczywsicie niski,ale zbadal mnie.Przy badaniu potwierdzil rozpulchnioną szyjkę macicy i zmiany w obrebie sluzowki..co wskazuje na ciaze,choc wczesną.
Powiedzial zebym nie sugerowala sie ani wynikami,ani betą i absolutnie juz jej nie robila,czasem zdaza sie tak,ze hcg w osoczu matki wychodzi pozniej.Dostalam LUTEINE na ewentualne wywolanie miesiaczki.miala wystapic do trzech dni....biore juz ją 5 i @ nie ma....;/wymioty sa dalej...najczesciej rano,,,choc w ciagu dnia rowniez czuje nudnosci i pelny żołądek jak bym zjadla z 5 talerzy ziemniakow;/...
Tez musze czekac do 21 lipca na kolejna wizyte,,wtedy ma sie wszsytko wyjasnic..:)
Trzymam kciuki i oby po badaniu lekarz potwierdzil taki wynik jaki sobie zyczysz...:Oczko:

No właśnie daltego czekam do 14 lipca na usg, bo mi lekarz powiedział,że wszystko jest możliwe:Uśmiech: mam nadzieję,że i ty i ja zobaczymy na usg swoje kruszynki i uslyszymy bicie serduszek.pozdrawiam cię ciepło i dbaj o siebie

Odnośnik do komentarza

No u mnie niestety po macierzyństwie jak narazie przynajmniej....
Luteina sie postarala i @ jest....heheheh
ale z jednej strony sie ciesze gdyz mam podwyzszona prolaktyne..i lekarz juz wczorak kierowal mnie na badania z podejrzeniem guza przysadki mózgowej..;/
Wiec ciesze sie ze @ jest gdyz gdyby to bylo cos groznego luteina by @ nie wywolala...ulzylo mi bardzooooo...:)
Ale trzymam kciuki za Ciebie Branetko...:):Uśmiech:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...