Skocz do zawartości
Forum

czy to ciąża?


Rekomendowane odpowiedzi

mam problem jak wiekszosc z was.Spoznia mi sie okres juz tydzien do tej pory mialam regularne miesiaczki nigdy nie mialam problemu.Nie planowalam z mezem dziecka ale teraz nie wiem co sie dzieje robilam juz 2 testy i wychodza negatywne.Pozatym mam kilka objawow ciazy czesto sikam bola mnie piersi i rano mam mdlosci.Kiedy moge zrobic test aby wiedziec na pewno czy to ciaza?????????????

Odnośnik do komentarza

od kiedy podstawiłam tabletki Yasmin (maj 2008) okres mam co 40 dni. Od tego czasu pracujemy z mężem nad dzidziusiem (za każdym razem do środka). Ostatni okres miałam 5.08, następny planowo mam miec 13.09 od ok 2 tygodni mam bóle brzucha, jestem wyczulona na zapachy, czasami mnie mdli i piersi bolą ale tylko troszkę. Chciałabym zrobic już test ale boję się, że znowu nic tam nie wyjdzie. Zastanawiam się czy poczekac jeszcz do 14.09 czy już coś sprawdzac. Boję się tylko, że te moje objawy będą związane ze zbliżającym się okresem a nie z dzidziusiem.Więc co zrobic????:o_no:

Odnośnik do komentarza

Wiekszosc testow robi sie najwczesniej w dniu spodziewanej miesiaczki. Pamietajmy ze owu nie zawsze wystepuje w 14 dc, dodajmy do tego ze czasem dopiero 2 czy 3 test po paru dniach pokazuje II bo stezenie HCG w krwi wczesniej jest za male. Ja bym poczekala na @ jak nie przyjdzie to zrob bete.Tylko sie nie nakrecaj bo stres moze spowodowac opoznienie @.

Szczęsliwa mama

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...