Skocz do zawartości
Forum

2 Poronienie CO DALEJ???


Gość Magdalena2107

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Magdalena2107

Witam,

zaczne od tego, ze mieszkam Wielkiej Brytanii, a tu cala ciaze prowadzi polozna. JKezeli ciaza nie jest zagroznoa- nie ma szan na wizyte u ginekologa. Pierwszy skan jest w 12 t. c .

Tyle na wstepie.

Mam 25 dniowe cykle, owlacj zawsze wpad w 16 d. c (robie testy)
26 /12/2009 okres poznial mi sie 4 dni. Bylo to dla mnie nadzwyczajne, poniewaz miesiaczke mam jak w zegraku. Wykonalam testy ciazow- laczni 3 - wszystkie pozytywne.
1/1/2010 - dostalam okres. Pojechalam do szpitala, tam wykonano test cizowy z moczu - wynik negatywny. Odeslano mnie do domu mowiac, ze bylo to wczesne poronienie, a skan i tak nic nie wykaze. Byl to 5 t.c.

Przez plen rok uprawialismy seks regularnie, ze szczegolnym uwzglednieniem dni plodnych.
Niestety okres pojawial sie w dniu spodziewanym.

31/12/2010 wykonalam test ciazowy, okres poznial mi sie 1 dzien. Wynik testu pozytywny.
Kolejne testy wykonalam 2/1/11 i 4/1/11 - wyniki potwierdzily ciaze.

7/1/11 - plamienie
8/1/11 - ciemno- czerwona krew
Emergancy, 2 testy z moczu, oba negatywne, brak testow z krwi w zwiazku z brakiem potwierdzenia na testach z moczu , diagnoza: wczesne poronienie...

Dzisiaj wybralam si do lekarza rodzinnego i poprosilam o test na wysokosc progesteronu.
Poinformowala mnie ze taki test wykonuje sie na 7 dni przed spodziewana misiaczka.
Na wiElu portalach i art. medycznych dowidzialam sie ze akie testy powinno wykonywac sie 7 dni po owulacji.

I tu zaczely sie schody. Jak juz wspomnialam cykle mam 25 dniowe, a owulacja pzypada na 16 d.c
czyli
16 +7 = 23 d.c - 2 dni przed okresem
25-7 = 18 d.c - 2 dni po owulacji...

I jestem w kropce, o nie wiem kiedy mam si umowic na jego wykonanie .

Niestety jestem nowym uzytkownikiem, i nie moge zadac tego pytania w dziale: pytanie do eksperta...

Pytalam o inne badania - niestety robia tylko na progesteron...

Zastanawiajac jest to ze w ciaze zachodze tyko w grudniu, a ona sama utrzymuje sie tylko tydzien...

Ciagle mysle na temat jaka moze byc tego przyczyna...moz to ze moj cykl trwa 25 dni a owulacja jest 16...byc moze zawinil progsteron...

Nie chce pisac o moim stanie psychicznym, gdyz staram sie zapomiec...
od Lekarza rodzinnego dostalam recepte na anty-depesanty, gdyz chyba sam sie zorietowal w jakim stanie jestem- ptrzac n mnie...
szczerze mowiac nie wiem czy je brac...i czy nie zamaza wyniku testu na wysokosc progsteronu...
Ostatnio placze czesto, jestem niespokojna, jest mi smutno...bo to boli mimo ze byl to dopiero poczatek...bardzo pragniemy miec dzicko...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...