Skocz do zawartości
Forum

Pomagamy Adasiowi - dla mojego synka


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie Kochane.
Pewnie nie wiele z Was zagląda do tego działu. Niestety apelu o pomoc nie można zamieścić w innych działach.

Zwracam się do Was z prośbą o pomoc dla mojego synka Adasia.

Adaś choruje na autyzm atypowy, jest jednak dzieckiem wysoko rokującym - ma ogromne szanse na powrót do zdrowia.
Obecnie zbieramy fundusze na leczenie DAN! w Warszawie. Jednak koszty tego leczenia są bardzo wysokie. Wstępne badania ok 4,5 tysiąca, wizyta 300 zł, dojazd - właściwie sama nie wiem, ale zapewne również nie mało, leki i suplementy to ok 1,5 tysiąca miesięcznie. Koszt takiego rocznego leczenia to ok 20 tysięcy złotych. Do tego zwyczajna terapia i rehabilitacja, która też nie mało kosztuje - każda godzina 60 zł - Adaś wymaga 20 godzin tygodniowo.
Jednak wiem że dla synka to ogromna szansa na całkowity powrót do zdrowia.
Sami nie jesteśmy w stanie pokryć tych kosztów dlatego zwracam się z prośbą do Was.
Adam jest podopiecznym fundacji dzieciom "Zdążyć z Pomocą"
Fundacja udostępniła dla Adasia subkonto na którym mamy gromadzić fundusze we własnym zakresie. Co też czynimy - jednak do tej pory z bardzo słabym skutkiem.
Liczy się każda wpłata, nie ważne czy jest to 10 zł, czy 200, naprawdę liczy sie każda złotówka.
Na Adasia można również przekazać 1% swojego podatku, wszystkie informacje jak to uczynić są zawarte na stronie strona autystycznego adasia w dziale "jak możesz pomóc"

Pieniądze przekazywane przez ludzi trafiają na subkonto Adama w fundacji i z tych pieniędzy pokrywa się faktury za leczenie dziecka, nie ma innej możliwości wypłaty tak więc nie musicie mieć obaw że zostaną wykorzystane jakkolwiek inaczej.

Strona Adasia strona autystycznego adasia
Serdecznie pozdrawiam i dziękuje każdemu kto choć przez chwilę na tym apelem się zatrzymał.

.

Odnośnik do komentarza

witaj

Krzyk_ciszy....miałam pisać do Ciebie już w święta, bo tak przez przypadek natknęłam sie na Twoja wypowiedzi i weszłam na Twój blog.

Napisze tak...jestem pod wrażeniem Twojej osoby. :))))
Kiedyś w pracy miałam do czynienia z dzieckiem autystycznym, tak wiec choć odrobinę mogę sobie wyobrazić jak to jest.

Ja chętnie przekaże swój 1% - choć pewnie będzie to mało, ale to zawsze coś.
I rodzine tez poprosze.

POZDRAWIAM i życzę wszystkiego najlepszego

http://lb5m.lilypie.com/8OQ1p1.pnghttp://lb2m.lilypie.com/Pmy5p2.png

Odnośnik do komentarza

Dziękuje dziewczyny - jesteście wspaniałomyślne. Jeżeli możecie przekazać dalej ten apel byłabym wdzięczna.
Pieniążki przekazywane z 1% na kontach podopieczynych będą w październiku 2011.
Zawsze to dodatkowy zastrzyk gotówki na rok następny.
Jednak co do tego czasu. Rok się dopiero zaczał.
Ciężko jest, naprawdę ciężko, ale dziękuje Wam wszystkim:36_3_15:

Pozdrawiam, Kasia

.

Odnośnik do komentarza

Jeżeli chcecie i możecie nam pomóc to prosiłabym Was żebyście powstawiały sobie na profilach w naszej klasie czy facebooku zdjęcie Adasia

Tutaj ZAJRZYJ KONIECZNIE

Są trzy banerki do strony, wystarczy zapisać jeden prawym klawiszem myszy i wstawić jako zdjęcie w waszej galerii.
Tym sposobem może uda się bardziej rozpowszechnić stronkę bo jak narazie jest mało odwiedzana.

Wszystkim, które się zgodzą na tę forme pomocy dla Nas - serdecznie dziękuje, także w imieniu Adasia.

Pozdrawiam, Kasia

.

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny jeżeli interesują Was losy małego Adasia zapraszam Was do dopisania się do subskrypcji mojej stronki.
Za każdym razem będziecie dostawać wtedy powiadomienia o nowych wpisach. Tzw newsletter.
To proste, z lewej strony jest okienko "Niezwykły Świat Adasia" - wpiszcie swój email i gotowe.
Pamiętajcie że subskrypcje trzeba aktywować linkiem, który jest Wysyłany na Waszą pocztę.

Serdecznie zapraszam!!!

.

Odnośnik do komentarza

KOCHANI!!

Dziś na Adasia subkoncie pojawił się wreszcie 1% podatku za 2010 rok. Z całego serca dziękuje każdej dobrej duszyczce, która przekazała 1% podatku właśnie dla mojego Adasia.:36_3_8: Niestety fundacja nie podaje Waszych danych osobowych przez co nie mogę podziękować osobiście każdemu...

Szczególne podziękowania ślę również dla lutóweczek 2010, które nie zawiodły.

Wprawdzie nie udało się zebrać dużej sumy, ale i ta którą udało się zebrać to dla Nas ogromna ulga!!!

Naprawdę z całego serca dziękuje za każdy najmniejszy grosik.
:36_3_8::36_3_8::36_3_8:

.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...