Skocz do zawartości
Forum

Wakacje 2011!


Rekomendowane odpowiedzi

Widziałam rodziny z dziećmi na Bałkanach - w Czarnogórze. Ogólnie tamto wybrzeże wydaje mi się przyjazne - duże piaszczyste plaże, dość bezpiecznie, tanio, jest co zwiedzać. Na pewno nie brałabym dziecka do Egiptu i tym podobnych gorących i zatłoczonych miejsc.

My z dzidziem zaplanujemy chyba wypad przed/po sezonie do Chorwacji albo gdzieś na północ (może Łotwa..?). Wybierzemy kraj, w którym nie jest strasznie gorąco i jest co robić poza moczeniem pupy w przyhotelowym basenie i wycieczkami fakultatywnymi przygotowanymi przez biuro:p

Tomek ur. lipiec 2011 / Ola ur. wrzesień 2013

Odnośnik do komentarza

Ela a co można jeszcze robić poza moczeniem pupy w basenie i wycieczkami fakultatywnymi? bo mnie zaciekawiłaś.
no owszem można wynająć auto ale raz że to tanie nie jest a co ważniejsze ,poza tym nie w każdym kraju się da (Egipt na przykład chociaż na upartego czemu nie). wtedy trzeba naprawdę wiedzieć gdzie pojechać i co zobaczyć , chodzi o miejsca gdzie nie zabiorą cię z wycieczka fakultatywna (np jakas dzika plaża, zatoczka itp).
Wypadałoby mieć jakąś konkretną mapkę..........

Życie jest piękne:-)

Odnośnik do komentarza

pinklady ja od lat przed wyjazdem kupuję jeszcze w Polsce pascala i mapy (na miejscu!) i już wiem, co można robić. W ten sposób na krymie widziałam jakieś cztery razy więcej miejsc niż proponowało biuro, w dodatku jakieś dziesięć razy taniej i w czasie, jaki mi odpowiadał. Można zwiedzać 4-5 rzeczy dziennie nawet, jeśli się nie ma samochodu i te miejsca są od siebie trochę oddalone. Korzystam zwykle z komunikacji miejscowej, brak znajomości języka nie przeszkadza - przez 3 ostatnie lata ani w Hiszpanii, ani na Ukrainie, ani na Litwie ani w Czarnogórze nie posługiwałam się żadnym innym językiem niż polski i angielski. Nawet to, że się nie zna cyrylicy nie przeszkadza.

Tomek ur. lipiec 2011 / Ola ur. wrzesień 2013

Odnośnik do komentarza

A nas wyjątkowo w tym roku najprawdopodobniej wakacje ominą:/ :hmm:zawzięlismy sie w tym roku do nowego domu przeprowadzić i wykorzystujemy w tym celu każdą złotówkę, może jakieś weekendowe wypady będziemy sobie organizować,ale z chęcia podczytam wasze propozycje i doświadczenia, bo ciekawe rzeczy piszecie i na następny rok wykorzystam :)

ROKSANIA
http://s2.suwaczek.com/200103282080.png

LENUSIA
http://s4.suwaczek.com/200909042080.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...