Skocz do zawartości
Forum

Foto zabawa


Rekomendowane odpowiedzi

Gość HANA KHALI

zdravo svima moje ime je (ELLA EMBROVIC) iz CAPE TOWNA..molim te ovo nije šala je stvarna životna priča koja mi se dogodila..dijelim ovo svjedočanstvo sa suzama radosnicama u očima..znam da ga moram podijeliti jer je osobno problemi, ali je obećanje, ako mi pomogne da vratim svoj život, podijelit ću dobrotu po cijelom svijetu, internetu... jer mi je ponovno dao život.. već dugi niz godina sam bolestan u krevetu čekajući smrt da me uzme.. Potrošio sam skoro sve što sam imao pokušavajući da vratim svoj život (suze)...ali čini se da mi ništa nije pošlo za rukom...čak ni liječnici ne znaju odakle početi ili završiti jer svakodnevna druga bolest...sve što mi je preostalo bila je smrt .. jer opet znaj nadu za mene.. ne dok mi moja sestra ne pokaže svjedočanstvo jedne dame kako joj dr. ALASHIRA pomogne kako joj ponovo dati nadu i sreću u njezin život..nikad nisam htio jer pranje je isti rezultat..moja sestra je otišla i kontaktirala ga i rekao mu je sve i obećao mi je pomoći..samo jedan vjernik Poslijepodne je došla moja sestra s nekim tekućim supstancama tražeći da ih uzmem..tvar ima užasan okus ona me tjera da pijem a ja nisam, nakon par minuta sam se počela znojiti i noge koje ne mogu raditi godinama počeo gunđati..budi čekaj je čudo....opet sam dobro više nego prije...dijelim ovo svjedočanstvo za vas ljudi da mi pomognete da se zahvalim velikom ALASHIRI za dobar rad u mom životu....e-mail dralahalah@ gmail.com WhatsApp+2348115720823...hvala...

Odnośnik do komentarza
Gość IMI NERO

Milijun hvala velikom čovjeku .. tvoja moć je zaista velika i divna, vjerujem da ću opet biti dobro ... ozdraviš ne znam kako si to napravio, stvarno si veliki čovjek .... bio sam u braku dugi niz godina bez djeteta...moj muž i ja smo išli na mnoga mjesta tražeći pomoć, ali čini se da se ništa nije događalo...svekrva mi je bila za vratom i savjetovala mog muža da nađe drugu ženu.. . jer je doktor rekao da ne mogu roditi .. jer mi je utroba oštećena zbog nekih prošlih stvari koje sam uzimala u prošlosti.. teške droge i tako kontracepcijske lijekove koje sam uzimala. izgubila sam svaku nadu da ću zatrudnjeti..zaista je moj muž sjajan čovjek bez obzira što je stajao uz mene..ne dok me prijateljica ne upozna s dr. ALASHIROM koja mi je pomogla...daj mi opet moju sreću..ja i moj muž zauvijek ću mu biti zahvalan ... molim te prijatelju mogu reći sve ovdje jer mi je toliko pomogao ... molim za pomoć e-mail dr ALASHIRA .. e-mail dralahalah@gmail.com WhatsApp ili nazovi +2348115720823 .... hvala ti ..

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...