Skocz do zawartości
Forum

Wyniki konkursu Twój Skarb i jego najbardziej zabawne powiedzonka


Anulka

Rekomendowane odpowiedzi

Laureatami konkursu zostali:

patusia23
1.Zuza 3 latka uwielbia spać na Naszym łóżku pewnego wieczoru mówi do taty chodź położysz się ze mną na Moim łóżku, więc poszli, mija 20 minut słyszę biegnie Zuza i mówi "rób miejsce uśpiłam tatę i wróciłam"

ola158
2. Oto powiedzonko mojego dziecka, kiedy coś się odpruje i trzeba to zaszyć to mówi: MAMO ZAPRUJ, BO MI SIĘ ODSZYŁO!

krasnystaw
3.Niedawno zdarzyło mi się rano założyć koszulkę na odwrót. Moja 7-letnia córka z uśmiechem na twarzy mówi: „Tato, założyłeś koszulkę krzywrót na wywrót".

Serdecznie gratulujemy :brawo::brawo::brawo:

Proszę o podanie adresów do wysyłki na moja pw.
Oprócz adresów podajcie rozmiary ubranek. Jeśli dostępność pozwoli, postaramy się dobrać odpowiednie rozmiary.

Odnośnik do komentarza

Anulka
Laureatami konkursu zostali:

patusia23
1.Zuza 3 latka uwielbia spać na Naszym łóżku pewnego wieczoru mówi do taty chodź położysz się ze mną na Moim łóżku, więc poszli, mija 20 minut słyszę biegnie Zuza i mówi "rób miejsce uśpiłam tatę i wróciłam"

ola158
2. Oto powiedzonko mojego dziecka, kiedy coś się odpruje i trzeba to zaszyć to mówi: MAMO ZAPRUJ, BO MI SIĘ ODSZYŁO!

krasnystaw
3.Niedawno zdarzyło mi się rano założyć koszulkę na odwrót. Moja 7-letnia córka z uśmiechem na twarzy mówi: „Tato, założyłeś koszulkę krzywrót na wywrót".

Serdecznie gratulujemy :brawo::brawo::brawo:

Proszę o podanie adresów do wysyłki na moja pw.
Oprócz adresów podajcie rozmiary ubranek. Jeśli dostępność pozwoli, postaramy się dobrać odpowiednie rozmiary.
rewelacyjne ale się uśmiałam :sofunny:

gratuluje wygranym :brawo: :brawo: i skromnie prosze o jeszcze :D

Odnośnik do komentarza

Anulka
ronia
Anulka
Organizatorzy mieli niezły ubaw przy czytaniu i aż żal, że tylko trzy nagrody ::):

wierze na słowo
ale co ubaw po pachy pewnie :D

jeszcze wyżej Ronia :sofunny::sofunny::sofunny::sofunny:

aż by się chciało o reszcie napisać, ale nie wiem czy mamy pozwolą :sofunny:

na pewno pozwolą :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...