Skocz do zawartości
Forum

Witam :)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was wszystkich:)
Nigdy nie myslalam ze wejde na tego typu forum:) A tu jednak:)
Co mnie skłoniło?:) Moje bardzo niepokojące objawy , oraz ogromne marzenie by był już JUNIOREK:) Nie znam sie zupełnie na zadnego typu forumwiec przepraszam z góry za mozliwe gafy:)
Mam 2 dni do spodziewanej miesiączki a od około tygodnia mase objawów,których moj organizm w zyciu nie znał.
Mianowicie : Nigdy nie mialam problemów z żołądkiem.... do tygodnia czasu temu;/
Nudnosci towarzysza mi przez cały dzien co prowadzi do wymiotów nawet do 4razy dziennie.Dziwne kłocia w dole brzucha i dziwne "zakwasy" w okolicach podbrzusza choc ostanio cwiczylam w ostaniej klasie podstawowki:)
Okropne...ale to naprawde bardzo nie przyjemne wzdecia,straszne bóle głowy i do tego podwyzszona temp. ciała pomiedzy 37 a 37.4.
Gdy poszlam z tymi objawami do lekarza internisty ten od razu odeslal mnie do ginekologa.Ja natomiast postanowilam poczekac gdyz nie wierze w ten fakt bym mogla byc w ciazy (staram sie od dłuzszego czasu),wiec zrobilam test ciazowy kupiony w aptece popularny " Quick". I tak jak myslalam wyszedl negatywny.Znajoma w aptece powiedziala jednak ze czasem jest za wczesnie oraz za male stezenie hormonu w moczu.Odpuscilam.Jednakobjawy jakie wymienilam wyzej tylko sie nasilaja:(
Czy znajdzie sie tu Ktoś kto moze ocenic moja sytuacje?:)Zyje w ciaglej niepewnosci i lęku ze skoro tes jest negatywny to muszcze cierpiec na jakas nieuleczalna chorobe przy takich objawach jakie mi towarzysza:(
Czy ktoras z Was miala podobne objawy do moich? Bardzo zalezy mi na Waszejodpowiedzi:)
Pozdrawiam bardzo mocno .

Odnośnik do komentarza

Witam i zapraszam do staraczek :) na forum

Czasem tak jest że test nie wykryje za pierwszym razem, ja już tak raz miałam. Ale nie ma się co nakręcać. Najlepiej zrobić bete :) Wiadomo będzie.
Inne obiawy ktore podejrzewasz ze mogą być ciążowe też nie zawsze są ciążowe gdyż to dość wcześnie. Zapraszamy do nas http://parenting.pl/w-oczekiwaniu-na-bociana/139-czekajace-na-2-kreseczki-107.html#post165116

Odnośnik do komentarza

Dziekuje za szybciutką odpowiedż:)
Tez tak własnie mysle zeby zrobic bete.Długi czas byłam na tabl.antydepresyjnych teraz kiedy zauwazylam te objawy natychmiast je odstawilam z wiadomych przyczyn.Przez toonagle odstawienie bardzo sie zle czuje,do tego te objawy "niby ciąży" nie nadaje sie do niczego:(
a te dwa dni do miesiaczki niesamowicie sie wydluzaja:(Mam jednak nadzieje:) Dziekuej za zaproszenie:)

Odnośnik do komentarza

Tak,napewno maszracje z ta psychika:)
ale widzisz,ja wlasnie juz jakis czas temuodpuscilam,zupelnie przestalam o tym myslec,do momentu kiedy trzeci dzien spedzilam nad toaleta i rrobiac brzuszki poczulam dziwne parcia w podbrzuszu,wtedy pomyslalam ze moze jednak:)No nic:)zobaczymy co wykaze test:) Napewno dam znac czybedzie Junior czy tez przyjdzie mi jeszcepoczekac:)
Dziekuje za odpowiedzi:)
pozdrawiam serdecznie:)

Odnośnik do komentarza

Lenka, nie ma się co martwić, ja się dowiedziałam jak już byłam w drugim miesiącu ciąży. W pierwszym miałam normalnie miesiączkę wtedy do głowy by mi nawet nie przyszło, że się udało. Lekarz powiedział, że to krwawienie było oczyszczaniem oraganizmu. Objawy masz tak jak w ciąży poczekaj jak jest wczesna to może nie wykryć 3mam kciuki :)

Pozdrawiam gorąco

http://www.suwaczek.pl/cache/316670ce26.png

Odnośnik do komentarza

Dziekuje Ci KatinkoG za otuche:)
wlasnie wrocilam od lekarza iprawdopodobnie cos tam jest:)
jednak jest za wczesnie zeby cokolwiek zobaczyc.
Zrobilam na miejscu bete HCG i mocz,o 15.00 wynik.Mam nadzieje ze pozytwny:)
Strasznie mi poprawilas humor tym postem:)))
Mam nadzieje ze i u mnie bedzie podobnie jak u Ciebie:)
Pozdrawiam Cie serdecznie:)

Odnośnik do komentarza

Lenko, ale jak lekarz powiedział, że jednak cos tam jest to warto pozytywnie pomysleć :) I dodam, że również mam ten sam problem liczne bakterie. Dostałam antybiotyk dopochwowo a mój mąż doustnie bo to działa w obie strony ;) W ciąży wszystkie wyniki krwi i moczu są gorsze dzieciatko z nas wyciaga wszystko co najlepsze dla siebie naszym kosztem. Soczki, owoce i więcej snu powinno narazie troszke pomóc :) Ja jestem dobrej myśli za ciebie wiem co przezywasz, naprawde główka do góry maleństwo jak się zagnieździło (bo wierze, że tak choc maluskie to jest :)) to jedz kwas foliowy codziennie i nie smuć się będzie dobrze :)

Pozdrawiam gorąco

http://www.suwaczek.pl/cache/316670ce26.png

Odnośnik do komentarza

Dziekuje Ci KatinkoG:)
Wrocilam od lekarza:):):) Moja ciaza jest malutka bo zagniezdzenie nastapilo tydzien temu mniej wiecej:):) Ale tak bardzo jestem szczesliwa:):):)
Denerwuje sie tylko tymbolem podbrzusza,tak jakbym miala za chwile dostac @.... mam nadzieje ze to bol na cos innego:) choc lekarz mi powiedzial zebympowtorzyla bete za jakis tydzien(zeby sprawdzic czy nie doszlo na samoporonienia[50-60% ciaz] ) ja i tak jestem starsznie szczesliwa:):)Mam nadzieje ze kTOS tam czuwa nademna i wie jak bardzo mi zalezy:):) dziekuje ze slowa otuchy:*:*

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...