Skocz do zawartości
Forum

e-papieros ?


Rekomendowane odpowiedzi

Hej dziewczynki !

Miała któraś z Was styczność z e-papierosem ?
Konkretnie chciałabym zakupić takowy wujkowi na prezent świąteczny z siostrzenicą chciałybyśmy aby nie palił. Ale nie jestem obeznana w temacie. Na aukcjach patrzyłam i widzę są różne akcesoria na których się nie znam. Ładowarki, wkłady, liquidy itd

Co jest najbardziej potrzebne na start ? Chciałabym kupić na "spróbowanie" taki jak to ująć podstawowy zestaw ? Pomożecie ?

Odnośnik do komentarza

agulcia83
Ronia moj maz ma taki zestaw

AK146C 2x EPAPIEROS + 10 WKŁADÓW + 3 ŁADOWARKI (1340187457) - Aukcje internetowe Allegro

ale... no wlasnie pali od wakacji, a i tak pali normalne papierosy. Tak wiec nie wiem czy naprawde pomaga. Moj M nie moze sie przekonac. Ale mowi, ze zestaw na start jest ok.
E-PAPIEROS +10 WKŁADÓW HIGH+ 3 ŁADOWARKI (1339823902) - Aukcje internetowe Allegro
czym się różną ten Twój i ten wyżej ? rodzajami ładowarek tylko ?

Odnośnik do komentarza

mój mąż próbował, ale też nie wyszło tak jak trzeba (czyli nie rzucił palenia) ...
Prolemem okazaly sie wkłady do papierosa, też miał taki z allegro (który jest kilkakrotnie tańszy niż e-papierosy na stoistach sklepowych). Wkłady starczały na krótko, nie ma ich gdzie dokupić poza allegro a to wiąże się z ciągłymi paczkami, kosztami przesyłek itd itp więc może lepiej dołożyć i kupić orginalnego e-papierosa a potem nie mieć problemów z dokupieniem akcesoriów (zwłaszcza jesli wujek nie korzysta na co dzień z internetu). W sumie może to wyjść taniej niż myślimy.

Odnośnik do komentarza

Zaciekawił mnie ten watek, bo zastanawiałam sie nad kupnem takiego e-papierosa dla meża... Tyle juz razy próboewał zerwac z nałogiem i nic! Ale skoro piszecie, ze to nie działa...
A na czym dokładnie polega ten e-papieros - mozecie mi przybliżyć?
A co myślicie o plastrach, tabletkach itp. zastępstwach dla fajeczek???

http://www.suwaczki.com/tickers/iv09i09kkce8ytrb.png

http://www.suwaczki.com/tickers/zem3io4pu01i4j1c.png

Odnośnik do komentarza

Olinka
Zaciekawił mnie ten watek, bo zastanawiałam sie nad kupnem takiego e-papierosa dla meża... Tyle juz razy próboewał zerwac z nałogiem i nic! Ale skoro piszecie, ze to nie działa...
A na czym dokładnie polega ten e-papieros - mozecie mi przybliżyć?
A co myślicie o plastrach, tabletkach itp. zastępstwach dla fajeczek???

Olinka, ja nie palę już...5-6 lat chyba (przestałam już liczyć). Wcześniej paliłam ładnych parę lat i przekraczałam już paczkę dziennie. Udało mi się rzucić chyba za trzecim razem i powiem Ci , że jeśli nie ma się naprawdę twardego postanowienia i chęci na rzucenie to żadne gadżety nie pomogą, służą raczej do nabijania kieszeni producentom, a nie do walki z nałogiem. Takie jest moje zdanie, ale może jakieś byłe palaczki mają inne doświadczenia ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...