Skocz do zawartości
Forum

Mamy, których córki noszą imię Amelia


Rekomendowane odpowiedzi

Witam i ZAPRASZAM Mamusie, których córeczki mają na imię Amelia. Ponoć dając dziecku dane imię w jakimś sensie wybieramy dziecka osobowość, cy wam się sprawdza? ?Chętnie się dowiem jak dużo jest imienniczek mojej córki. Moja Amelia ma 15 miesięcy i jest wyjątkowym dzieckiem:) Jestem pewna , że i wasze córcie to cudowne i niezwykłe dzieci. Pochwalcie się!

Opis imienia: AMELIA

Imieniny obchodzi: 03.30, 07.10,

Osobowość: Ta, która się zastanawia
Charakter: 88 %
Promieniowanie: 90 %
Rezonans: 88 000 drgań/sek.
Kolor: Fioletowy
Główne cechy: Towarzyskość - Intelekt - Dynamizm *- Zdrowie
Totem roślinny: Fiołek
Totem zwierzęcy: Rudzik
TYP: Skromne z pozoru, ale w delikatny sposób obecne, niczym ich totem fiołek. Wciąż zastanawiają się nad prawdziwą naturą swego dwoistego charakteru, złożonego jednocze?nie z rezerwy i z pragnie*nia imponowania. Nic więc dziwnego, że ich to*temem zwierzęcym jest rudzik, który pragnie, by go widziano.
PSYCHIKA: To poszukiwanie własnej osobowości prowadzi je nieraz do zamykania się w sobie. Często brak im ?miało?ci i pewno?ci siebie, ale pierwsze sukcesy sercowe czy zawodowe szybko im pomogą. Zręcznie wykorzystują swą nie?miało?ć.
WOLA: Bardzo silna, służy im do budowania sukcesów na fundamencie poczucia obowiązku.
POBUDLIWO?Ć: Ten typ charakteru doskonale wie, dokąd można się posunąć i potrafi zatrzymać się przed dozwoloną granicą.
ZDOLNO?Ć REAKCJI: Bardzo słaba. Dzięki temu wytwarzają wokół siebie aurę spokojnej pokory, która pozwala im na doprowadzenie do końca planów zawodowych czy towarzyskich.
AKTYWNO?Ć: Sprawiają wrażenie, że wolą innych zagonić do pracy, niż same pracować. Nie mają wielkich ambicji, ale wiedzą, jaką drogę obrać. Lubią sport, są doskonałymi pływaczkami. Wszystko, co związane z elektroniką, radiem i telewizją, może przynie?ć im sukces. Mogą także być pediatrami lub przedszkolankami, gdyż od dzieciństwa lubią małe dzieci.I nie zapominajcie panowie, że nieraz udaje im się wyj?ć za swego szefa!
INTUICJA: Dobra, poparta wysokiej klasy zmysłem psychologicznym. Wiedzą, jaką strategię obrać. Lubią udawać "kobietę-dziecko" i niekiedy po czterdziestce mają ochotę na kokardy i lizaki.
INTELIGENCJA: Nie usiłują błyszczeć dla samej przyjemno?ci zadziwienia innych. Posiadają bardzo syntetyczną inteligencję, która pozwala im uniknąć wielu błędów życiowych, gdyż jasno widzą wszystkie okoliczno?ci towarzyszące danej sprawie.
UCZUCIOWO?Ć: Umieją być zaborcze w inteligent*ny sposób, to znaczy podporządkowują sobie innych nie przykuwając ich do siebie. Są uczuciowe z pewną dozą fałszywej niewinno?ci, która robi duże wrażenie na mężczyznach.
MORALNO?Ć: Raczej tajemnicza. Potrafią być dwu*licowe, czego ich otoczenie nie dostrzega. Rodzice, bąd?cie czujni...
ZDROWIE: Doskonałe, służy im przez długie lata. Mają tendencję do tycia, jednakże zbyt rygorystyczne diety-cud nie są zalecane ze względu na chwiejną przemianę materii. Dbać o krążenie i kolana, a więc ostrożnie ze sportami zimowymi.
ZMYSŁOWO?Ć: Silna i złożona. Mamy tu wyracho*wanie i niezdecydowanie, lęki, seksualno?ć i. masochizm! Kobiety te nie czują powołania do macierzyńst*wa, co przysparza im wielu problemów.
DYNAMIZM: Przeważa nad aktywno?cią, co oznacza, że więcej mówią niż robią...
TOWARZYSKO?Ć: są zawsze gotowe do wy?wiadczenia przysługi, nawet je?li robią to z my?lą o odwzajemnieniu... Wspaniałe gospodynie, przyjmują go?ci z wielkim wdziękiem, potrafią pozostać trochę w cie*niu, by nie zaćmiewać swą osobą go?ci.
PODSUMOWANIE: Wciąż zastanawiają się nad sobą i nawet w?ród największych sukcesów okazują Pewien niepokój, być może spowodowany ?wiadomo?cią, że ich sukces nie odpowiada zasługom.

Odnośnik do komentarza

witam,

Moja coreczka równiez ma na imię Amelka. 22.12 skończy 14 m-cy. Bardzo popularne jest teraz to imię.
Jest pogodnym urwisem, uwielbia dzieci. Imieniny obchodzi 15.11 poniewaz urodzila sie w pazdzierniku.
Mysle ze opis tego iminia trzeba potraktowac z pewnym przymruzeniem oka.
Z jednej strony chce byc przedszkolanka czy pediatra a nie czuje powolania do macierzynstwa. Jak dla mnie to troszke nie trzyma sie kupy.
Jeszcze sa za malutkie zeby oceniac ich osobowosc.

Na razie probuje swoich sil w samodzielnym chodzeniu.

Milego dzionka

http://s7.suwaczek.com/20090221610114.png

http://www.suwaczek.pl/cache/b464303bf5.png

http://s2.pierwszezabki.pl/029/029050980.png?8182

Odnośnik do komentarza

Nasza córeczka takze ma na imie Amelia:) Urodzila sie 22.11.2006, imieniny obchodzi 30.03. Jak kazda mama o swoim dziecku - dla mnie jest niezwykla istotka - niesamowicie spostrzegawcza, pamiec rewelacyjna, szybko sie wszystkiego uczy. Spontaniczna, wesola ( w przedszkolu Ciocie nazywaja ja sloneczkiem i pytaja czy kiedykolwiek placze , bo zawsze ma usmieh na twarzy :)), usmiechnieta, otwarta na innych.Zaczelam ja uczyc angielskiego jak miala 1,5 roczku; kiedy miala 10-mcy mowila "czesc", " czesze się ", " ciesze sie ". Juz od dawna liczy, obecnie pieknie pisze literki i rozne wyrazy, bez problemu sama sie podpisuje i podpisuje prace innych dzieci w swojej grupie. Naprawde - jestem pod wrazeniem jej osobowosci:)

Odnośnik do komentarza

Nasz córeczka ma także na imię Amelia i ma c4miesiace na drugie daliśmy Marcelina bo synek tak do niej mowił jak była w brzuszku.
Imieniny obchodzi 30.03 bo również w marcu się urodziła.
Odpukac jak narazie ładnie się chowa w przeciwieństwie do syna;najwazniejsze że nocki przesypia w ciągu dnia może łobuzować :-)
Pozdrawiam wszystki Amelki

Odnośnik do komentarza

Moja córcia też ma na imię Amelia. W jej grupie przedszkolnej jest aż 5 Amelek, więc popularność imienia jest większa niż myślałam w momencie nadawania imienia swojemu dziecku :-) Osobowość kształtuje się praktycznie przez całe życie według mnie. U nas Amelia jest nerwusem i łatwo ją wyprowadzić z równowagi.

A już teraz mówimy do niej np. Mela lub Melka i myślę, że jak będzie starsza, to tak zostanie :-)

http://fajnamama.pl/suwaczki/113th86.png

http://fajnamama.pl/suwaczki/94iwl9o.png

Odnośnik do komentarza

no nasza Amelka jest bardzo spokojna..co prawda ma dopero 7 miesiecy ale caly czas sie smieje-pogodna dziewczynka:) zobaczymy co bedzie dalej.. no wlasnie mi Mela sie tak juz nie podoba i chcialam poszukac jakiegos innego zdrobnienia. To strasznie duzo jest tyc Amelek w przedszkolu-nie wiedzialam ze az tak to imie jest popularne..a Natalki jakies sa? bo to jest imie ktore miala miec Amelka i teraz zaluje ze nie dalam Natalki ale juz jest za pozno;/

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...