Skocz do zawartości
Forum

Co sobie ostatnio kupiłaś?


Rekomendowane odpowiedzi

A używał ktoś olej kokosowy? Do czego można go wykorzystać? Ja trafiłam na ciekawą ofertę marki Laboratorium Biooil i zastanawiam się nad kupnem. Z tego co dowiedziałam się wstępnie to można go wykorzystać w kuchni do smażenia, robienia koktajli, do ciast lub bezpośrednio spożyć, ale to nie wszystko... Możemy go wykorzystać do pielęgnacji ciała na wszelkie sposoby.

Odnośnik do komentarza
Gość careful

Mam olej kokosowy i używam go do wielu rzeczy"
do smażenia
do depilacji ( daje prawdziwą gładkość)
oraz do pielęgnaji zamiast balsamu

Jesli chodzi o mnie to ostatnio zamówiłam sobie nowy płaszczyk. Prosty ładny wiosenno letni płaszczyk. Jesli czegoś takiego szukacie to zerknijcie sobie do Simple:
[reklama usunięta]

W sklepie mają sporo wyprzedaży na płaszcze letnie.

Odnośnik do komentarza

Ja od niedawna jestem szczęśliwą posiadaczką wspaniałej sukienki w której poszłam na wesele koleżanki i która też idealnie pasowała na komunię chrześniaka. Sukienka funkcjonalna, śliczna, modna i kupiona za atrakcyjne pieniądze. A to wszystko dzięki poradom z http://maxmag.pl/jak-dobrac-sukienke-wyjsciowa-do-okazji-przyklady/ które naprowadziły mnie na wartościowy sklep, z oferta dopasowaną do moich potrzeb oraz dowiedziałam się, jak poprawnie wybierać sukienki do okazji.

Odnośnik do komentarza
Gość Kurpiks

Strój kąpielowy. NIe wiecie nawet ile się go naszukałam. W koncu musiałam zamówic w sklepie online.O ile jest wiele kostiumów na duze biusty to na niewielkie już nie było :) Sama mam niewielki biust i trudno było mi znaleźć coś w czym ten mały biust by wyglądał dobrze.

Odnośnik do komentarza

Oj sama rowniez mam problemy często ze znalezieniem stroju kąpielowego. Ale w tym roku udało mi się upolować naprawdę fajny i mam nadzieję,że będzie mi słuzył przez następnych kilka lat ;) Na pewno nie zamierzam go w niedługim czasie zmieniać bo bardzo dobrze się w nim czuję.

Odnośnik do komentarza
Gość sanderson

Nie sobie tylko sobie! Synowi upolowałam fajny plecak (będzie miał do szkoły we wrześniu) a dla siebie kupiłam małą torebkę wizytową i dużą torbę na laptopa :D Mąż się za głowę złapał, ale były fajne ceny w tym sklepie więc się nie mogłam opanować :D Budżetu nie nadszarpnęłam haha

Odnośnik do komentarza

Zwylke co miesiąc sobie coś kupuję Droższego czy tańszego ale sporo pracuję tak wiec lubię sobie zrobić jakiś fajny prezencik :)
Kupiłam sobie dwie lniane koszule, z których jestem bardzo zadowolona i w których bardzo dużo tego lata chodze. Keidyś nie przpadałam za lnem. Aktualnie jestem zdania,ze jest to najlepsza tkanina na lato
jest przewiewna
bardzo wygodna
oraz wygląda szlachetnie

Odnośnik do komentarza

A ja postanowiłam zrezygnować z torebki na rzecz plecaka. Moja córa jest w takim wieku, że nie chce już jeździć w wózku tylko chodzić. Potrzebne mi dwie ręce wolne i miejsce na chusteczki, zabawki do piasku - same wiecie. I od wczoraj mam [reklama usunięta] Żeby nie było mi zbyt przykro, to wybrałam bardziej kobiecy 😉 i jeszcze moje ukochane perfumy dolce 🙂

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza
Gość Armoreta

No właśnie sama nigdy nie mogłam się przekonać do takich miejskich plecaków Niby są praktyczne bo obie ręce mamy całkowicie wolne, z drugiej strony sama ubieram sie elegancko i takie rzeczy po prostu do mnie nie pasują.

Sama za to sprawiłam sobie ostatnio najlepsze cienie do powiek jakich miałam okazje używać. Są to cienie mineralne.
Cienie bardzo dobrze trzymają się powieki, nie rolują się i dobrze się rozprowadzają, nie podrażniają, ładnie łączą się z innymi cieniami, pięknie się prezentują są trwałe i wydajne.

Odnośnik do komentarza

Chyba muszę się pochwalić. Długo szukałam sklepu internetowego z bielizną koronkową i w końcu znalazłam. Wiele sklepów ma bieliznę w zbyt wysokich cenach.. Wielokrotnie chodziłam po sklepach stacjonarnych ale nie potrafiłam w nich nic znaleźć co by mi pasowało. Nie wydałam wiele pieniędzy, a kupiłam parę rzeczy z [reklama usunięta] stanik koronkowy, który sobie kupiłam jest bardzo wygodny. Nawet do chodzenia na co dzień :)

Odnośnik do komentarza

Mam kilka swoich ulubionych sklepów internetowych ale nie ograniczam się tylko do nich 😉 Lubię szperać w różnych miejscach w sieci, polować na promocje, wyprzedaże. Dzięki temu udało mi się kupić wiele rzeczy w o wiele tańszej cenie 😉 Szczególnie jeśli chodzi o ciuszki i kosmetyki.

Warto jest szukać kuponów rabatowych, dzięki temu mozna natrafić na lepsze promocje w sklepach "

 

Edytowane przez Wywijaska
Link do sklepu
Odnośnik do komentarza

Buty, torebki, okulary, zimowe płaszcze i kurtki - jak najbardziej markowe bedą lepiej wykonane i będzie to widać. Na te rzeczy moim zdaniem warto wydać więcej pieniędzy, bo sie zwrócą. Dla kogos jakość nie ma znaczenia, lubi często zmieniać ciuchy, wymieniać garderobę. Ja osobiście nie lubię zmieniać tego co mam w szafie. Wole torebkę dobrej jakości która posłuży mi przez lata. Większość rzeczy jest ponadczasowa. Co do cen to tak jak juz któraś z dziewczyn wspominałas - outlety. W Austrii i Niemczech jest duży wybór. [reklama usunięta]
Co do odzieży typu top, spodnie, spódnice to nie widzę dużej różnicy miedzy projektantami a sieciowakami.

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Postanowiłam się ostatnio zabrać za swoje mieszkanie oraz kupić do niego jakies nowe wyposazenie.  W ostatnim czasie miałam sporo innych wydatków, ale powoli wyszłam na prostą oraz doszłam do wniosku, ze warto jest jednak ozdobić otoczenie, w którym mieszkam 🙂

Zamówłam sobie w pierwszej kolejności nowe wyposazenie do kuchni oraz do jadalni. Chociaż powiem Wam, ze jestem totalnie zachwycona nowym kubeczkiem [reklama usunięta]

Wybrałam wzorek z buldożkiem

kubek_w_pudelku_buldozek_0_35l.jpg

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Ja na fali kwarantannowego remontu i upiększania domu zamówiłam plisy [reklama usunięta] i sporo kwiatów. Żeby było kolorowo:) 

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Kiedyś tylko czekałam na wyprzedaże w sklepach, w ostatnim czasie staram sie jednak nie szaleć już tak na zakupach jak szalałam wcześniej oraz zwracać uwagę raczej na jakośc kupowanych ubrań. A nie na to jaka jest promocja.Co z tego, ze kupie sobie koszulkę w sieciówce za 20 zl, jak potem taka koszulka do niczego się nie nadaje oraz po kilku praniach wyglada już po prostu kiepsko.

[reklama usunięta]

Koszulka-damska-Walen.jpg

Edytowane przez Dziubala
[reklama usunięta]
Odnośnik do komentarza
Gość Samanta

Sama dla siebie to kupiłam irygator [reklama usunięta] 😄 Niestety, trochę zmusiła mnie do tego wizyta u dentysty, lekarz nastraszył tym, że osad się odkłada i będę musiała coraz częściej przychodzić jak nie zacznę używać. Poszperałam, znalazłam taki z dobrymi opiniami i zaczęłam tę przygodę, zobaczymy, mam nadzieję, że pomoże. 

Edytowane przez Dziubala
Odnośnik do komentarza

Ja urządzam nową kuchnię ostatnio, więc wszystkie ostatnie zakupy dotyczą właśnie kuchni 😛 Ostatnio projektowaliśmy razem z firmą  [reklama usunięta] meble, bo zdecydowaliśmy się na takie na wymiar, nie gotowe z sieciówki. Bomba!! Teraz będę polować na robota kuchennego i różne przybory do pieczenia.

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Espadryle, dokładnie takie:

pol_pl_Czarne-damskie-espadryle-Sunrise-

Buty są w ciemnym kolorze tak wiec nadają się również na takie chłodniejsze jesienne dni. Wygodne jak ciapki, uwielbiam w nich osobiście chodzić 😉

[reklama usunięta] .

W przypadku tych butów polecam stawiać na jakość. Buty droższe są znacznie bardziej wytrzymałe i nie wychodzi z nich słomka. Piszę to jako posiadaczka kilku par tych butów. 

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Ja zaprosilam do domu stylistke, ktora za niby spory pieniadz (600 zl) zminimalizowala mi szafe - nic prawie nie dokupywalam tylko po pierwsze zobaczylam wreszcie co mam w szafie i po drugie nauczylam sie to laczyc. Dostalam krotka liste do dokupienia, co mnie wyleczylo z impulsywnych zakupow.

[reklama usunięta]

 

Teraz na wiosnę planuje sobie na pewno kupić jakieś wygodne trampeczki 🙂

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

A ja nabyłam z carrefour w promocji fotel wiszący - mega relaks - teraz tylko czekam na pełnię wiosny a nawet lata - oj będę sie w nim wylegiwać godzinami. Warto oglądać ich gazetki - zawsze można co dobrego wyhaczyć

 

 

Edytowane przez Kibic
błąd ortograficzny
Odnośnik do komentarza

To ja dorzuce z dodatkow Anis - najlepsze buty, Noe Vision fajne buty, duzo kolorow i wzorow.

Poza Riskiem to Karolina Garczynska ma fajne sukienki bdb jakosci.

No i warto jest zajrzeć sobie do sklepu Suzana. Z uwagi na sporo fajnych i dobrych jakosćiowo butów w sklepie 🙂

[reklama usunięta]

Ostatnio kupowałam tam trampki.

joanna-nix-walkup-08ZpB3URxyo-unsplash-1

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza
Gość lebraska

No ja sobie również kupilam buty sportowe 🙂 Ale zdecydowałam się na białe skórzane superstary od Adidasa. Od dawna polowałam na ten model i jestem zadowolona. Faktycznie bardzo wygodne 🙂 Teraz szukam dla siebie czegoś eleganckiego na wiosnę i lat. Raczej nie na szpilce, ale również nie takiego niskiego:

[reklama usunięta]

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...