Skocz do zawartości
Forum

Co sobie ostatnio kupiłaś?


Rekomendowane odpowiedzi

ronia
Kupiłam sobie chusteczki higieniczne dokładnie na opakowaniu jest napisane uniwersalne wiec jak katar się skończy to może do przecierania monitorka się nadadzą :D

Roniu kochanie ale sie ubawilam....hahahahahahahahahah :)
ja ostatnio kupilam sobie 3 bluzeczki i 3 pary spodni...bo w te stare dalej wejsc nie moge....i jak tu sie zmobilizowac:p szfa peka a ja nie mam w czym chodzic:p

Odnośnik do komentarza

radość serca
ronia
kupiłam sobie chusteczki higieniczne dokładnie na opakowaniu jest napisane uniwersalne wiec jak katar się skończy to może do przecierania monitorka się nadadzą :d

:36_2_34::36_2_34::36_1_19:

czego sie szczerzy hę ??? U mnie w domu się nie przelewa... nie stać mnie na nowy kawał materiału do podcierania nosa więc chusteczki mam uniwersalne i do tego marki TIP czyli TANIE I PRANIE :D :sofunny:

Odnośnik do komentarza

Kat_ja buty kozak ! Extra ! Oby się dobrze nosiły

Ja sobie dzisiaj kupiła drożdżóweczkę i zjadłam na śniadanie, i zasilacz do anteny bo stary coś grzebał i przepalił :lol:
I kupiłam krople do przemywania oczy bo małżon poszedł trzepać dywan i mu z wiatrem w oko piachu z dywanu naleciało, i tak już z tym obciążeniem chodzi 3 dni ! :lol:

Odnośnik do komentarza

ronia
Kat_ja buty kozak ! Extra ! Oby się dobrze nosiły

Ja sobie dzisiaj kupiła drożdżóweczkę i zjadłam na śniadanie, i zasilacz do anteny bo stary coś grzebał i przepalił :lol:
I kupiłam krople do przemywania oczy bo małżon poszedł trzepać dywan i mu z wiatrem w oko piachu z dywanu naleciało, i tak już z tym obciążeniem chodzi 3 dni ! :lol:

Ronia a tak tylko sobie co ostatnio kupiłaś? Oprócz tych chusteczek rzecz jasna :Oczko: Mam dla Ciebie zadanie na przyszły tydzień - choć raz bądź egoistką :Śmiech: Czekam na sprawozdanie.

BĘDĄC MATKĄ NIGDY NIE MÓW, ŻE JESTEŚ NA COŚ PRZYGOTOWANA...

http://lb5f.lilypie.com/ItFmp2.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...