Skocz do zawartości
Forum

Co sobie ostatnio kupiłaś?


Rekomendowane odpowiedzi

Regina
Cześć. Wiecie co Dziewczyny, to jest chore. Temat wątku brzmi - co sobie ostatnio kupiłaś. SOBIE. No i tak "sobie" weszłam zobaczyć i patrzę,a Wy piszecie, ze buty dla DZIECKA, że wyprawkę dla DZIECKA, że komplecik dla DZIECKA. I ja chciałam się dopisać i pierwsze, co mi przyszło na myśl to ... spacerówka dla DZIECKA. Czy to jest, kurde, sobie? Nie uważacie, że zaczynamy przeginać? :Śmiech: No to Wam napiszę, że SOBIE kupiłam, a raczej mąż mnie przymusił do kupna nowej komórki, bo się moja sypnęła (zalana kawusią:Rozgniewany:, przeze mnie, rzecz jasna) - Sony Ericsson W880i. :Uśmiech:

właśnie:brawo::brawo::brawo: ja też to SOBIE właśnie tak kupuję:lol:

ale nawet mi się ostatnio udało, bo przy okazji SOBIE kupiłam dwie pary majtek a teraz zaczynam polowanie na biustonosz, ze wszystkich jakoś wyrosłam ale ceny w moim rozmiarze mnie powalają:Histeria:

http://www.suwaczek.pl/cache/4ccc13b87c.png
serdecznie zapraszam, zniżki dla parentingowców:Śmiech:
http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=3249849

Odnośnik do komentarza

Regina
Cześć. Wiecie co Dziewczyny, to jest chore. Temat wątku brzmi - co sobie ostatnio kupiłaś. SOBIE. No i tak "sobie" weszłam zobaczyć i patrzę,a Wy piszecie, ze buty dla DZIECKA, że wyprawkę dla DZIECKA, że komplecik dla DZIECKA. I ja chciałam się dopisać i pierwsze, co mi przyszło na myśl to ... spacerówka dla DZIECKA. Czy to jest, kurde, sobie? Nie uważacie, że zaczynamy przeginać? :Śmiech: No to Wam napiszę, że SOBIE kupiłam, a raczej mąż mnie przymusił do kupna nowej komórki, bo się moja sypnęła (zalana kawusią:Rozgniewany:, przeze mnie, rzecz jasna) - Sony Ericsson W880i. :Uśmiech:

Regina dzięki! ;)
Zauważyłam że wątek zboczył nieco z toru...

Odnośnik do komentarza

Sobie to ostatnio trochę ciuszków na wyprzedażach ;) i dla D ciuchy :)

a dzieciom to wyprawkę do przedszkola i szkoły ;)
i jakies ciuchy ;)

a teraz przymierzam sie do zakupu
http://photos03.allegro.pl/photos/oryginal/418/32/34/418323426
ROWENTA Suszarka + Prostownica CV9130**JONIZACJA** (418323426) - Aukcje internetowe Allegro

tylko chcę w sklepie zobaczyc po ile mają ;)

no i ostatnio żelazko nowe ;) bo stare się sypnęło :(
TEFAL Ĺźelazko FV 5155 GWARANCJA RATY FAKTURA VAT (398274941) - Aukcje internetowe Allegro

Mama Dominika (16.07.2001), Oskara (02.07.2005), Nikosia (25.06.2009) i Małgosi (07.08.2013)

Odnośnik do komentarza

SuzyMummy
kaskasto
no więc suszarka dotarła :)
jest faaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaajna ale wymaga wprawy ;)
i jak suszę z tyłu włosy to aby dokładnie je wyprostować muszę prosić męża o pomoc ;)

ale prostuje wmiare dobrze ????

jak się nabierze wprawy to tak ;)
pierwszy raz bardzo cięzko mi się nią robiło ale już kolejne coraz lepiej ;)

Mama Dominika (16.07.2001), Oskara (02.07.2005), Nikosia (25.06.2009) i Małgosi (07.08.2013)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...