Skocz do zawartości
Forum

Co sobie ostatnio kupiłaś?


Rekomendowane odpowiedzi

a ja
a ja... to bym codziennie coś kupowała :duren: ale przeciez tak nie można - no dobra można jak się ma kase...

a może ktoś mi sprzeda karte płatniczą bez limitu - najlepiej za darmo :Śmiech:??

albo może na ebay poszukam :/

A tak serio... to dwa tygodnie temu znowu pokupiłam głupoty... i teraz jestem bez pieniędzy... a właśnie zaczęły się tu wyprzedaże i warjuje.... :Wściekły::Wściekły::Wściekły:

A tak na marginesie (przepraszam że nie w temacie) CZY CIEŻARNA MOŻE NOSIĆ WYSOKI BUTY?? takie nie na szpilce takie wiecei koturnowe?? i nie aż takie wysokie... czy raczej to problem jest??

bo jutro ide kupic jakieś butki.. z dwie pary... :Śmiech::Śmiech::Śmiech: HURA... i nie wiem czy nie kupić czasem z jednych wyzszych?

Odnośnik do komentarza

Cześć. Wiecie co Dziewczyny, to jest chore. Temat wątku brzmi - co sobie ostatnio kupiłaś. SOBIE. No i tak "sobie" weszłam zobaczyć i patrzę,a Wy piszecie, ze buty dla DZIECKA, że wyprawkę dla DZIECKA, że komplecik dla DZIECKA. I ja chciałam się dopisać i pierwsze, co mi przyszło na myśl to ... spacerówka dla DZIECKA. Czy to jest, kurde, sobie? Nie uważacie, że zaczynamy przeginać? :Śmiech: No to Wam napiszę, że SOBIE kupiłam, a raczej mąż mnie przymusił do kupna nowej komórki, bo się moja sypnęła (zalana kawusią:Rozgniewany:, przeze mnie, rzecz jasna) - Sony Ericsson W880i. :Uśmiech:

http://s7.suwaczek.com/200711191662.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...