Skocz do zawartości
Forum

Nietrzymanie moczu ;(


Rekomendowane odpowiedzi

Kochane polecam hifu bo daje bardzo dobre efekty; https://klinikamagnuccy.pl/leczenie-nietrzymania-moczu/
Urządzenie to działa pod wpływem ultradźwięków. Skupione wiązki ultradźwiękowe, emitowane przez ergonomiczną głowicę, docierają do ścianek pochwy, powodując, pod wpływem impulsu energetycznego, indukowanie procesu naprawczego w tkance.

Sama mialam ten problem bo nawet ćwiczenia nie dawały dobrych rezultatów ale mogłam sie pozbyc problemu wlasnie dzięki temu zabiegowi.

Odnośnik do komentarza
Gość sassanka

Współczuję… i wiem z czym się zmagasz. Ja sama jestem po zabiegu laserowym na nietrzymanie moczu. I to co Tobie powiem to: nie zwlekaj. Umów się jak najszybciej [reklama usunięta] na konsultację. Ja po zabiegu odczuwam ogromną ulgę i wreszcie mogę normalnie funkcjonować.

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza
Gość malinka

Ja też zastanawiam się nad zabiegiem bo jest to dosyć uciążliwe, jedyne co daje radę to wkładki chłonne [reklama usunięta], tylko z nimi czuję się bezpiecznie. 

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

W dzisiejszych czasach coraz więcej osób ma problemy z trzymaniem moczu. Ta dolegliwość podlegają zarówno mężczyźni jaki kobiety. Polecam Wam cewniki urologiczne [reklama usunięta], na stronie znajdziecie rozbudowaną ofertę dotyczącą materiałów chłonnych. Sam korzystam z ich oferty i jestem zadowolony.

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Ten problem rozwiązałam dzięki rehabilitacji uroginekologicznej a nie pieluchomajtkom i wkładkom. Poczytajcie o tym taka rehabilitacja daje cudowne efekty nie jest to może najprzyjemniejsza forma aktywności fizycznej ale najważniejsze że działa!
[reklama usunięta]

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...