Skocz do zawartości
Forum

Polecam-odradzam sklep internetowy


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mama_mira

Ja z całego serca polecam sklep ubierzsie.com, generalnie takich outletów szukać ze świeczką, bo sprzedają markowe ubrania w promocyjnych cenach. Mojego męża zawsze interesowała koszula tommy hilfiger i w końcu udało mi się ją mu kupić. Naprawdę, nie warto przepłacać kochani.

Odnośnik do komentarza
Gość kgorec_me

Jaa bardzo mocno polecam www.ebiton24.com jeżeli potrzebujecie mega szybko jakąś rzecz, a kupujecie online. Zazwyczaj dostaję zamówienie już na drugi dzień, max 2 dni od zamówienia.
Jest to sklep z artykułami dla dzieci: ubranka, butelki, smoczki, chusteczki itd. Na fb pokazują dużo gadżetów, Pomaga w wyborze!!

Odnośnik do komentarza

Polecam sklep www.aniaiola.pl moim zdaniem atrakcyjne ceny, duzy asortyment fajnych oryginalnych produktow.Strone maja taka sobie ale
przede wszystkim maja fachowa obsluga.cala wyprawke pomogla mi skompletowac przemila Pani przez kontakt na ich koncie facebook.Co mnie urzeklo to fakt iz nie mowila jak wszyscy ze wszystko bedzie mi potrzebne tylko jak cos faktycznie moglo poczekac z zakupem to wyraznie mi to zaznaczala.wysylka twgo samego dnia:) gorąco polecam! www.aniaiola.pl

Odnośnik do komentarza

Hm, ja ostatnio robiłam zakupy na ubierzsie.com i nie mogę narzekać. Co prawda nie jest to najtańszy sklep w sieci, ale ma najbardziej konkurencyjne ceny, zwłaszcza jeśli ktoś szuka markowych ubrań - i tak, czasami zdarza mi się szukać na tych wszystkich ukrytych aukcjach z aliexpres markowych produktów, ale czasem sobie zaoszczędze i kupuje faktyczne marki. Właśnie ostatnio zainwestowałam w torebke od Trussardi z tego sklepu. Wszystko na tip-top. Przesyłka do 3 dni.

O najnowszych gadżetach dla mam i tatusiów, przeczytacie na moim blogu.

Odnośnik do komentarza

Ojej, mam wiele przygód związanych ze sklepami internetowymi. Tyle razy się nacięłam. Dlatego najczęściej kupuje rzeczy dla mojego 3-letniego Jasia od znajomych mam - sprawdzone, przetestowane, używane i tańsze :) Jak już czegoś szukam koniecznie w sieci, sprawdzam testy produktów i kupuje tam, gdzie mnie odsyłają

Odnośnik do komentarza
Gość Gość522

a co myślicie o kupowaniu dzieciom interaktywnych zabawek? Ostatnio przeglądałam media expert, (mają przed świętami możliwość późnego odbioru paczek, a ja niestety pracuję popołudniu) i jest spora oferta takich zabawek, ale słyszałam, że takie zabawy negatywnie wpływają na wyobrażenie dziecka o relacjach społecznych. Czy to prawda?

Odnośnik do komentarza
Gość Paulawww

Polecam sklep internetowy https://www.wydawnictwomd.pl/
Wydawnictwo kieruje swą ofertę w szczególności do najmłodszych czytelników oraz proponuje ciekawe książki edukacyjne. Dla nieco starszych znajdują się w sklepie pozycje wydawnicze, w których dziecko ma okazję poznać i doskonalić pisownię literek i cyferek, zasady ortografii oraz działania na liczbach. Prócz tego w zakładce ZABAWKI W PROMOCJI kupicie super zabawki w atrakcyjnych cenach

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...