Skocz do zawartości
Forum

Polecam-odradzam sklep internetowy


Rekomendowane odpowiedzi

Mogę Wam polecic sklep z ubraniami Gomez
https://gomez.pl/

Sklep jest autoryzowany , tak wiec kupując w nim ubrania macie pewność, że nie kupujecie podroby a jedynie oryginalne ubrania dobrych marek.

Poza tym w sklepie często są rózne promocje Warto jest raz na jakiś czas zaglądać poniewaz puszczają różne zniżki. Aktualnie jest tam minus 20% na kolekcje jesień zima 2016/2017.

Odnośnik do komentarza

Ja od dluzszego czasu interesuje sie moda i rozmaitymi trendami. Najnowsze wiadomosci na ten temat pozyskuje z blogow o modzie oraz vlogow znanych modelek. Sklepow z odzieza jest naprawde duzo jednak sztuka polega na tym aby znalezc taki w ktorym beda rzeczy dobrej jakosci w przystepnej cenie. Ostatnio udalo mi sie znalezc naprawde fajne spodnie tutaj [reklama usunięta] a to dzieki mojej kolezance z pracy, ktora znalazla ten sklep poprzez jakas wyszukiwarke rabatow. Tak mi sie spodobaly az chodzilam w nich kilka dni z rzedu :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli poszukujecie fajnych zabawek edukacyjnych to świetnie zaopatrzony jest sklep na [reklama usunięta] ponadto jest tam duży wybór kultowych klocków lego. Zamówienia składałam już tam kilkakrotnie i za każdym razem byłam bardzo zadowolona :)

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie,

Jestem mamą dwóch dziewczynek oraz właścicielką nowej polskiej marki Handle with Care. Jeśli szukają Panie pomysłu na pościel dla Maluszków oraz tych starszych dzieci zapraszamy do naszego sklepu: www.handlewithcare.pl

Wszystkie kolekcje projektujemy sami, na naszą wyłączność, tkaniny mają wszystkie niezbędne testy (Oeko-Tex). W swojej ofercie posiadamy pościel w czterech rozmiarach, akcesoria do łóżeczek (rożki, ochraniacze, prześcieradła) oraz produkty z bambusa.

Jeśli nie są Panie zainteresowane proszę o zignorowanie/usunięcie mojej wiadomości. Pozdrawiam gorąco :)

Odnośnik do komentarza

Polecam stonkę http://www.vipsters.pl/Default.aspx?p=MONADIQX
Niestety by zobaczyć produkty trzeba się zarejestrować. Kod promocyjny 50zł na pierwsze zakupy MONADIQX.
W sklepie znajdziemy produkty od 70 do 90% taniej.

Kupiłam tam już kilka sztuk biżuterii (polecam szczególnie biżuterię tam kupować, za łańcuszek wart 2 000zł zapłaciłam nieco ponad 200zł).
Skórzane torebki w podobnych cenach, buty, artykuły do domu oraz zabawki i ubranka dla maluchów :-)

Odnośnik do komentarza

Sklepów z kosmetykami w sieci jest teraz wysyp. Ja już drugi rok do gabinetu robię zaopatrzenie przez stronę e-naturalne.pl i jestem zadowolona. Duży wybór preparatów, sprawdzony skład, rzeczy dostarczają z ważną datą przydatności do użycia, jeszcze żadnej partii nie musiałam zwracać czy reklamować.

Odnośnik do komentarza

Ja generalnie staram się większość zakupów robić online, nawet spożywczych. Wiem, że przed tym wiele osób się wzbrania - podobnie jak przed aptekami online. Skorzystałam do tej pory z pomocy szopi.pl przy zakupach spożywczych online i generalnie jestem pozytywnie zaskoczona. Co prawda działają w większych miastach tylko, ale produkty docierają świeże i nienaruszone :) spora oszczędność czasu.

Odnośnik do komentarza

~BellaRH
Ja generalnie staram się większość zakupów robić online, nawet spożywczych. Wiem, że przed tym wiele osób się wzbrania - podobnie jak przed aptekami online. Skorzystałam do tej pory z pomocy szopi.pl przy zakupach spożywczych online i generalnie jestem pozytywnie zaskoczona. Co prawda działają w większych miastach tylko, ale produkty docierają świeże i nienaruszone :) spora oszczędność czasu.

Mnie z kolei zaskoczyło, że jest to wciąż usługa stosunkowo tania. Do tego stopnia, że nie do końca wiem, w jaki sposób zarabiają ;) w każdym razie miałam przyjemność skorzystać we Wrocławiu :)

Odnośnik do komentarza

~elvhen
~BellaRH
Ja generalnie staram się większość zakupów robić online, nawet spożywczych. Wiem, że przed tym wiele osób się wzbrania - podobnie jak przed aptekami online. Skorzystałam do tej pory z pomocy szopi.pl przy zakupach spożywczych online i generalnie jestem pozytywnie zaskoczona. Co prawda działają w większych miastach tylko, ale produkty docierają świeże i nienaruszone :) spora oszczędność czasu.

Mnie z kolei zaskoczyło, że jest to wciąż usługa stosunkowo tania. Do tego stopnia, że nie do końca wiem, w jaki sposób zarabiają ;) w każdym razie miałam przyjemność skorzystać we Wrocławiu :)

W zasadzie oni chyba zarabiają na prowizji, jaką płacą im sklepy za sam fakt robienia u nich zakupów :) także bardziej zarabiają na sklepie, niż na kliencie, co samo w sobie jest dla zamawiającego atutem.

Odnośnik do komentarza
Gość NataliaJ1

Moja córka miała kilka tygodni temu urodziny i odkryłam sklep dobrezabawki.com, w którym znalazłam świetnego, drewnianego misia do składania a potem do malowania. Na początku frajdą było składanie i ozdabianie misia, a teraz Amelka ma świetną zabawkę, którą sama sobie stworzyła :D Mogę też polecić zabawki Goki. Szczególnie delfinka i tablicę do sortowania kolorów

Powiem szczerze, że dawno nie byłam tak zadowolona ze sklepu internetowego. Kurier już następnego dnia odwiedził mnie z paczką, obsługa sklepu pomogła mi wybrać prezent na czacie, paczka ładnie zapakowana, wszystko zabezpieczone. No powiem Wam, że naprawdę wszystko odbyło się bardzo sprawnie! Moja przyjaciółka też kupiła tam pare rzeczy i również zadowolona.

Odnośnik do komentarza

~BellaRH
~elvhen
~BellaRH
Ja generalnie staram się większość zakupów robić online, nawet spożywczych. Wiem, że przed tym wiele osób się wzbrania - podobnie jak przed aptekami online. Skorzystałam do tej pory z pomocy szopi.pl przy zakupach spożywczych online i generalnie jestem pozytywnie zaskoczona. Co prawda działają w większych miastach tylko, ale produkty docierają świeże i nienaruszone :) spora oszczędność czasu.

Mnie z kolei zaskoczyło, że jest to wciąż usługa stosunkowo tania. Do tego stopnia, że nie do końca wiem, w jaki sposób zarabiają ;) w każdym razie miałam przyjemność skorzystać we Wrocławiu :)

W zasadzie oni chyba zarabiają na prowizji, jaką płacą im sklepy za sam fakt robienia u nich zakupów :) także bardziej zarabiają na sklepie, niż na kliencie, co samo w sobie jest dla zamawiającego atutem.

Też gdzieś czytałam, że oni właśnie głównie zarabiają na prowizji płaconej im przez sklepy, z którymi mają podpisane umowy. W końcu realizują zakupy w ich sklepach, inaczej klient zdecydowałby się na zakupy tam, gdzie dostępna jest usługa online :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...