Skocz do zawartości
Forum

Polecam-odradzam sklep internetowy


Rekomendowane odpowiedzi

Mari, a ja odwrotnie. Polecam, bo taniej... i jeszcze nigdy mi się nie zdarzyło, żebym czegoś nie dostała.

Polecam też sklep internetowy "C&A", zwłaszcza jak mają jakieś promocje. Dostawa, mimo że idzie z Niemiec, jest błyskawiczna - najdłużej czekałam 4 dni i tania - 9,90zł lub czasem 0zł. Zwroty darmowe, odbiera kurier i bardzo szybki zwrot pieniędzy.

A dla tych, co mają zwierzaki:
Odradzam "Krakvet", choć kusi niskimi cenami. Jeszcze nigdy nie dostałam pełnego zamówienia. Zawsze czegoś brakuje. I zawsze ma to być do tygodnia czasu, a potem czeka się na paczkę i 3 tygodnie....
Za to polecam "Świat Karm" - może mniejszy wybór, ale towar pokazany jest dostępny. Bardzo dobry kontakt ze sklepem i błyskawiczne dostawy.

Mikołajek, ur. 9.12.2012, godz. 17.00, 4470g, 57cm
http://www.suwaczki.com/tickers/ex2bi09kf7314tic.png

Milenka, ur. 26.08.2002, godz. 6.50, 4870g, 64cm
http://www.suwaczki.com/tickers/ex2bio4pcufyfugw.png

Odnośnik do komentarza

Kompletujac wyprawke zajrzyjcie na Promocje - GLÜCK
ja sie zrobi zakupy z ubran, pościeli abo mebli to daja w gratisie wklad do poscieli za 119 zł.
Mialam ja dla starszej corki i byla rewelacyjna. Fajny sklep, dobrej jakości ciuchy i posciele. Ja jestem bardzo zadowolona, szkoda tylko ze nie maja wiekszej rozmiarowki, corka ma 4 lata i juz nie miesci sie w ich rzeczy. Jak kupowalam regularnie można bylo też sporo ponegocjowac ceny. :yuppi:

Gagawa

Odnośnik do komentarza
Gość mamaPiorusia

jesli chodzi o sklep z odzieża to moim ulubionym jest www.modio.pl sa tam ciuchy z reserved, mohito, house i cropp, mozna znalezc tam cos dla siebie ale tez dla swojej pociechy. a ceny sa naprawde atrakcyjne. polecam:):)

Odnośnik do komentarza

Polecam mój ulubiony sklep danvera.pl :)Sukienki szyją tam na wymiar także wystarczy dobrze zmierzyć się i nie ma obawy że coś nie będzie pasowało , dodatkowo ich modele sukienek tuszują nadmiar ciałka ..no i ceny są powalającą niskie także napradę gorąco Polecam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...