Skocz do zawartości
Forum

Wyniki konkursu Mikołajkowego


Redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

Joaś mój synek też pierwsze mikołajki :D fajnie sie zlozylo:) juz sie nie moge doczekac nagrody:) my bedziemy miec malpke a ty wiesz juz co dostaniesz?

Zagłosuj na mojego szkrabka:


Proszę o skomentowanie mojego ostatniego postu tutaj:

http://parenting.pl/polecam-odradzam/15856-zabawki-fisher-price-dostosowanie-do-wieku-dziecka-3.html
Chodzi o to podsumowanie muzycznego wirażu, fotorelacje:)

Odnośnik do komentarza

Joaś ja zapytałam przy okazji wyslania meila z adresem i podejrzewam, ze to jest zgodnie z kolejnoscia nickow no bo skoro my mamy malpke, ktora byla trzecia na zdjeciu to chyab tak jest.
mi sie najbardziej podobal pawianek, ale dla mojego malucha, to te wlosy moglyby byc niebezpieczne:) malpka mi sie podobala najmniej, ale podejrzewam, ze dla niego bedzie ciekawa przez te dlugie rece i ogon :) i uszka do szarpania:D juz sie nie moge doczekac nagrooody :D

Zagłosuj na mojego szkrabka:


Proszę o skomentowanie mojego ostatniego postu tutaj:

http://parenting.pl/polecam-odradzam/15856-zabawki-fisher-price-dostosowanie-do-wieku-dziecka-3.html
Chodzi o to podsumowanie muzycznego wirażu, fotorelacje:)

Odnośnik do komentarza

blackrosa
Joaś ja zapytałam przy okazji wyslania meila z adresem i podejrzewam, ze to jest zgodnie z kolejnoscia nickow no bo skoro my mamy malpke, ktora byla trzecia na zdjeciu to chyab tak jest.
mi sie najbardziej podobal pawianek, ale dla mojego malucha, to te wlosy moglyby byc niebezpieczne:) malpka mi sie podobala najmniej, ale podejrzewam, ze dla niego bedzie ciekawa przez te dlugie rece i ogon :) i uszka do szarpania:D juz sie nie moge doczekac nagrooody :D

nagrody nie były podzielone według maili, one są pakowane losowo

gratuluję raz jeszcze i niebawem kolejne konkursy- pamiętajcie jeszcze o tych co trwają ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...