Skocz do zawartości
Forum

termin LUTY 2009


Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyny tak bardzo Wam gratuluję i ściskam mocno! Ja mam termin na 14 sierpnia czyli za jakieś 5 tygodni i już nie moge się doczekać. Jak zobaczyłam, że już są dziewczyny na luty 2009 to nie mogłam sobie odmówić, żeby do Was nie napisać:) Ciąża to wspaniały czas, jedyny w swoim rodzaju i nieporównywalny z niczym. Róbcie sobie duuuużo zdjęć! Życzę Wam wszystkiego najlepszego:)

http://www.suwaczek.pl/cache/aa96800c99.png

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3gywl4xsejs6o.png

Odnośnik do komentarza

Witajcie dziewczeta, ja jestem w ciązy z dwoma bąbelkami ukochanymi ;) Termin przyblizony mam na 25 lutego, teraz jestem w 8 tygodniu z usg, a z wyliczen ostatniej miesiączki w 10 :) Ale dzieciaczki zdrowo rosną, serduszka biją, są dwuowodniowe i dwukosmówkowe. Moja największa radosć :) Mam juz synka 9 letniego, a o drugą ciąże staralismy sie 4 lata, 5 razy poroniłam, teraz biorę masę leków i czuje sie świetnie. oniłam zawsze na samym początku, ponieważ nie dostawałam leków na podtrzymanie, teraz biorę i jest wszystko dobrze. Pozdrawiam Was wszystkie :) Niech nasze maleństwa rosna zdrowo a ciąza zleci jak jeden dzień:)

Czekam z utęsknieniem na moje dwa serduszka, bliźni

Odnośnik do komentarza

braneta
nie jestem w ciąży, w czwartek dostałam okres:Smutny: Okres trwał czwartek i piątek, od tamtej pory cisza.teraz staram się znowu.

Braneta to nie musiał być okres, czemu nie pojechałas do szpitala ??? Dostałabys leki na podtrzymanie i może udałoby się uratować maleństwo :Smutny:

Czekam z utęsknieniem na moje dwa serduszka, bliźni

Odnośnik do komentarza

Dominika80
braneta
nie jestem w ciąży, w czwartek dostałam okres:Smutny: Okres trwał czwartek i piątek, od tamtej pory cisza.teraz staram się znowu.

Braneta to nie musiał być okres, czemu nie pojechałas do szpitala ??? Dostałabys leki na podtrzymanie i może udałoby się uratować maleństwo :Smutny:

Wstałam w czwartek rano z bolem brzucha i krwawieniem, od razu pojechalam do szpitala.Lekarz zbdał mnie i stwierdził,że macica jest mała i że to okres.Zrobił jeszcze dla pewności usg, na ktorym był jeden pęcherzyk na prawym jajniku.lekarz powiedział,że ciąży nie było:Płacz: Teraz staram się od nowa tylko nie wiem kiedy będę miała dni płodne i kiedy mogę się spodziewac okresu.Zawsze miałam regularnie co 28 dni a teraz mi sie spoznil poltora miesiaca

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie wszystkie dziewczyny, dopiero co zalogowałam się na forum i postanowiłam do Was szybko napisać.
Jestem w 11 tygodniu ciąży i termin porodu mam na 4-5 luty 2009. O ciąży wiedziałam już w 4 tygodniu, bo zrobiłam sobie test dokładnie w Dzień Matki (fajny miałam prezent, prawda ?:)) za 3 dni poszłam do lekarza i doktorka potwierdziła. Jednak zmieniłam lekarza i poszłam do innego. Pierwsze zdjęcie dostałam jak dzidziuś miał 7 tygodni i 1,1 cm. Kolejne zdjęcie dostałam jak u mojego dzieciątka biło serduszko i ruszał się jak oszalały na USG w 10 tygodniu ciąży. Kolejny raz do lekarza idę 12 sierpnia, tym razem z mężem, aby też mógł zobaczyć "nasze szczęście" w brzuszku.
Niesamowite uczucie gdy zobaczy się swoje dziecko, które ma 4 cm na monitorze USG, które rusza rączkami, nózkami, łzy same cisną się do oczu, a co to będzie jak przyjdzie na świat ???????

Odnośnik do komentarza

Ja mam termin na 22 luty. Maleńkie serducho bije, aż miło popatrzeć, a ja rosnę w centymetry:) Wczoraj po raz pierwszy nie mogłam dopiąć się w swojej ulubionej spódnicy. Chyba czas wybrać się na jakieś ciążowe zakupy:) Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza

ja już mam zaokrąglony brzuszek i otstnio chciałam ubrać moje czarne spodnie a tu szok - nie zmieściłam się w nie :))) Dostałam od koleżanek ciążowe ciuchy, także w nich już od dłuższego czasu biega, bo są poprostu wygodne. A dziewczyny ile przybrałyście na wadze już ? Ja narazie tylko 1 kg i aż sama jestem w szoku, bo myślałam, że wiele więcej

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...