Skocz do zawartości
Forum

Asequrella - wasze opinie


ronia

Rekomendowane odpowiedzi

Ja przyjmowałam asequrellę i nie byłam zadowolona.Efekt prakycznie żaden no moze poza bólami główy tak więc coś robiła ale niekoniecznie w tym dobrym kierunku. Stimei nie brałam
Natomiast obecnie przyjmuję libido therapy. Bardzo fajny środek, nie jest tak reklamowany jak te dwa powyższe ale działanie o niebo lepsze. Naprawdę działa ! Efekty widziałam mniej więcej po tygodniu przyjmowania.

Odnośnik do komentarza

Z tego co wiem, to libido therapy jest dla mężczyzn. Dla kobiet jest Sex Elixir - czyli tzw hiszpańska mucha. Sprawuje się naprawdę bardzo dobrze. W sensie zwiększa współczynnik pożądania - pozwolisz, że tak to ujmę.
Jest to środek który bardzo dobrze sprawdziałm i przetestowałam - żadnych efektów ubocznych. No i co najważniejsze działa!

Odnośnik do komentarza

Libido therapy jest dla kobiet. Sama przyjmuję, przypisała mi to moja pani doktor. Znaczy się zasugerowała jak powiedziałąm jej ,że mam problemy z libido bo środek jest bez recepty. Jak mnie denerwują tutaj faceci wypowiadający się w tematach o kobietach i ich libido.

Gościu nawet się nie zastanawiaj tylko spróbuj. Mi bardzo pomogło

A i ten sex elixir również jest super.

Odnośnik do komentarza

My ostatnio zainwestowaliśmy w opaskę na oczy, pejcz, kajdanki, obrożę i smycz oraz klamerki na sutki. Stary zachwycony, ja też także jak lubicie takie klimaty to jak najbardziej polecam [reklama usunięta].

Co do reszty - możecie wypróbować każdy jeden mebel w mieszkaniu, kupić grę erotyczną, różnego rodzaju przebieranki. Mój ma świra na punkcie pończoch więc używam ich od czasu do czasu aby jeszcze bardziej podkręcić atmosferę.

Jednak najlepiej będzie jak pogadasz z chłopakiem i wprost zapytasz się co go kręci, czego by chciał spróbować ponieważ każdy ma inne upodobania. Coś, co będzie niesamowicie podniecać kogoś innego na Twojego może nie podziałać w ogóle

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...