Skocz do zawartości
Forum

Asequrella - wasze opinie


ronia

Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyny w prasie, radiu i TV reklamowany jest suplement diety Asequrella który ma działać osłonowo przy doustnej antykoncepcji.
Nie znam opinii żadnej znanej osoby, żadnego lekarza na temat tej nowości. Może wy coś słyszałyście ?

Czytałam że skład to głównie zioła podobno niedrogie ale czy działa ?
A może to bubel ?

Napiszcie jeśli coś wiecie

Odnośnik do komentarza

Asequrella, suplement diety, polecana jest kobietom stosującym antykoncepcję hormonalną.
Skład Wyciąg z korzenia mniszka lekarskiego (50 mg)
Wyciąg z korzenia żeń-szenia (120 mg)
Wyciąg z kłącza imbiru lekarskiego (50 mg)
Wyciąg z ostryżu długiego (30 mg)
Wyciąg z zielonej herbaty (50 mg)
Witamina B6 (2 mg (100%)*)

*Zalecanego Dziennego Spożycia
Działanie Doustny środek antykoncepcyjny zawiera syntetyczne odpowiedniki hormonów płciowych – estrogenów i progesteronu. To one decydują o wyglądzie, sterują płodnością, wyznaczają rytm cyklu menstruacyjnego. Jednak oprócz działania antykoncepcyjnego przyjmowanie pigułek może wpływać na dolegliwości wywołujące znaczy dyskomfort fizyczny i psychiczny. Dlatego podczas stosowania doustnej antykoncepcji warto sięgnąć po suplement diety Asequrella. Zawarte w opakowaniu 20 tabletek pomoże kobiecie w zachowaniu dobrej kondycji fizycznej i psychicznej nie zakłócając działania antykoncepcyjnego.

1. Asequrella zwiększa libido.
Zawarte w Asequrelli wyciągi z żeń szenia i imbiru podnoszą libido, pomagają utrzymać energie i witalność a przez co pozwalają na zachowanie sprawności seksualnej.

2. Asequrella chroni wątrobę.
Składniki zawarte w Asequrelli wspomagają prawidłowe funkcjonowanie wątroby. Wyciągi z mniszka lekarskiego i ostryżu długiego wpływają na wydzielanie i przepływ żółci z wątroby i woreczka żółciowego co ułatwia jej wydalanie i przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania organizmu.

3. Asequrella pomaga utrzymać prawidłową wagę ciała.
Sprawdzonym środkiem na odchudzanie, który znajduje się w składzie Asequrelli jest wyciąg z zielonej herbaty. Pobudza on spalanie tłuszczu oraz zwiększa wydatkowanie energii przez co korzystnie wpływa na procesy trawienia. Dodatkowo zawarta w preparacie witamina B6 bierze udział w metabolizmie węglowodanów i lipidów co usprawnia procesy redukcji tkanki tłuszczowej.

4. Asequrella nie pozwala na zatrzymywanie wody w organizmie.
Jednym z uciążliwych skutków doustnej antykoncepcji jest zatrzymywanie wody w organizmie. Zawarty w Asequrelli wyciąg z mniszka lekarskiego działa moczopędnie przez co pozwala pozbyć się nagromadzonej wody. Dodatkowo pomaga usuwać zbędne toksyny z organizmu i przyczynia się do zachowania dobrego fizycznego samopoczucia.

5. Asequrella pozytywnie wpływa na układ nerwowy.
Witamina B6 korzystnie wpływa na funkcjonowanie układu nerwowego, szczególnie wskazana jest w okresie zwiększonej podatności na stres i zmęczenie.

6. Asequrella działa ochronnie na przewód pokarmowy.
Dzięki zawartości imbiru lekarskiego Asequrella działa łagodząco i osłaniająco na przewód pokarmowy, a w szczególności na żołądek. Olejek zawarty w kłączu imbiru pobudza wydzielanie śliny i soku żołądkowego dzięki czemu ułatwia trawienie.
Przeciwwskazania Przeciwwskazaniem do stosowania suplementu diety Asequrella jest uczulenie na którykolwiek ze składników produktu.
Stosowanie Asequrella polecana jest do stosowania razem z doustną antykoncepcją począwszy od każdej pierwszej pigułki antykoncepcyjnej.

Dawkowanie: 1 tabletka raz dziennie.
Zawarte w opakowaniu 20 tabletek pomoże kobiecie w zachowaniu dobrej kondycji fizycznej i psychicznej przez cały cykle menstruacyjny.

Jak długo stosować Asequrellę?
Nie ma ściśle określonej długości stosowania suplementu diety Asequrella. Zaleca się stosować Asequrellę równolegle z antykoncepcją hormonalną.

Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie to ściema. Patrzę na skład i nie widzę niczego, co mogłoby zniwelować negatywne skutki zagłuszania naturalnego cyklu hormonalnego kobiety. Skoro nawet minimalne zmiany hormonów w czasie cyklu potrafią wywołać owulację albo dobre czy złe samopoczucie, to codzienna identyczna dawka hormonu powoduje zaburzenia czy chcemy, czy nie (u mnie być może wywołała mikrogruczolaka przysadki mózgowej...) i żaden żeń szeń nie pomoże.

Zamiast tych tabletek można pić zieloną herbatę, a na libido strzelić czasem grzańca z imbirem, skład tego "cuda" mnie wręcz rozbawił, bo reklamy sugerują działanie osłonowe kojarzące się np. z probiotykiem przy antybiotyku, a to jednak zupełnie co innego.

Tomek ur. lipiec 2011 / Ola ur. wrzesień 2013

Odnośnik do komentarza

Ja przyjmowałam asequrellę i nie byłam zadowolona.Efekt prakycznie żaden no może poza bólami główy tak więc coś robiła ale niekoniecznie w tym dobrym kierunku. Stimei nie brałam Natomiast obecnie przyjmuję libido therapy. Bardzo fajny środek, nie jest tak reklamowany jak te dwa powyższe ale działanie o niebo lepsze. Naprawdę działa ! Efekty widziałam mniej więcej po tygodniu przyjmowania.

Odnośnik do komentarza

Z tego co wiem, to libido therapy jest dla mężczyzn. Dla kobiet jest Sex Elixir - czyli tzw hiszpańska mucha. Sprawuje się naprawdę bardzo dobrze. W sensie zwiększa współczynnik pożądania - pozwolisz, że tak to ujmę. Jest to środek który bardzo dobrze sprawdziałm i przetestowałam - żadnych efektów ubocznych. No i co najważniejsze działa!

Odnośnik do komentarza

Libido therapy jest dla kobiet. Sama przyjmuję, przypisała mi to moja pani doktor. Znaczy się zasugerowała jak powiedziałąm jej ,że mam problemy z libido bo środek jest bez recepty. Jak mnie denerwują tutaj faceci wypowiadający się w tematach o kobietach i ich libido.

Gościu nawet się nie zastanawiaj tylko spróbuj. Mi bardzo pomogło

A i ten sex elixir również jest super.

Odnośnik do komentarza

Od jakiegoś czasu jestem z facetem, zaczęliśmy współżyć. Ja mam 21 on 24 lata. Bardzo nas do siebie ciągnie i każdą wolną chwilę spędzamy w łóżku. Problem polega na tym, że on zbyt szybko kończy. Wprawdzie nadrabia w inny sposób, ale jednak wolałaby dłużej. Są na to jakieś rady?

Odnośnik do komentarza

Sa rożne sposoby jak widzisz ze jest na tzw końcówce przerwij akcje każ jemu sie pieścić itd ciśnienie troche zejdzie wydłuży troszkę czas ale nie na krótko zaś druga metoda która mi przychodzi do głowy to po prostu kilka godzin przed stosunkiem zrob mu dobrze ustami ręka a po kilka godzinach sprowokuj akcje 2 orgazm przeważnie przychodzi ciut pózniej no chyba ze jestes taka piekna kobieta i tak na niego działasz ze szkoda prób po prostu natura kara Cie za twoja zajebistość :) Orgasm control to równiez dobra opcja, polecam tutaj szczególnie chusteczki.

Odnośnik do komentarza

Jeżeli tak szybko dochodzi, to znaczy, że może to robić w krótkich odstępach czasu. Sposób kolegi wyżej wydaje się być dobry do przetestowania. Też miałam takiego partnera który bardzo szybko kończył. Na początku mi się to podobało, później trochę męczyło, bo jednak też mam swoje potrzeby.
Stosowaliśmy różnego rodzaju środki zmniejszające napięcie w członku np żele, chusteczki Lub ewentualnie suplement diety. Poczytaj sobie o tym.

Edytowane przez Wywijaska
Odnośnik do komentarza

Tak jak napisałam, spróbuj użyć środek znieczulający. Możesz to kupić w tabletkach, żelu (nakłada się na członka) lub w spray.
My stosowaliśmy zarówno w spray jak i w żelu. On ma takie działanie, że delikatnie znieczula receptory w obrębie członka. Przez to partner może dłużej, lepiej kontroluje czas dojścia. I to nie jest tak, że nic nie czuje, bo czuje. Po jak sam to mi kiedyś powiedział - przyjemność trwa dłużej.

Edytowane przez Wywijaska
Odnośnik do komentarza

Nie rozumiem, dlaczego co niektórzy mają z tym problem. Też byłam kilka razy z facetem, który szybko się podniecał. Kupuje się prezerwatywy wydłużające stosunek, czy jakieś inne środki jak chociażby wspomniany tutaj (w żelu czy spray). Są też chusteczki nasączone substancją znieczulającą. Dziwię się więc, że niektórzy mają nadal z tym problem.

Edytowane przez Wywijaska
Odnośnik do komentarza

Hejka ja stosuje asecurella juz od kilku miesiecy I na mnie dziala bardzo pozytywnie. Przestala mi sie odkladac woda w ogarnizmie co bylo moim najwiekszym problemem bo w ciagu cyclu moja waga wachala sie nawet do 4 kg. Zmniejszyl mi sie apetyt na podjadanie przez co tez udalo mi sie schudnac dodatkowe kg. Moje libido tez uleglo poprawie, wczesniej zdarzaly mi sie dni gdzie calkowicie nie miałam ochoty na jakies najmniejsze przytulasy czy nawet draznil mnie sam dotyk. Tak wiec ja jak najbardziej polecam. Jedyny minus to te dwie godziny od tabletki,  czasem zdarza mi sie poprostu zapomniec

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...