Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
maura

"Święta Rodzina" Poznań

Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyny czy mogłybyście mi coś powiedzieć o tym szpitalu? jaki tam jest klimat, jacy lekarze i położne. Tego szpitala nie brałam pod uwagę ale mój lekarz naciska, że jeśli nie Polna to tam. Z góry dziękuję za pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Siwtej rodziny to mi nawet moja gin niepolecala...a na polnej jednymslowem masowka... sasiadka jakpojechala rodzic powiedzieli ze wsyztskie sale zajete i wyslali ja na lutycka a ona juz rozwarcie miala 10 cm i skurcze niezle...a z lutyckiej zadowolona ze hoho

ja rodzilam na lutyckiej mam swietna polozna namiary moge podac jest exstra bez bolu, syuper opieka.

http://www.suwaczek.pl/cache/66190808a7.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja rodziłam 9 lat temu na Lutyckiej i wspomnienia mam traumatyczne. Może dlatego, że po zajęciach w szkole rodzenia byłam przekonana, że chodzi o poród aktywny a tu nieprzyjemna niespodzianka. Po pierwsze poród wywoływany, po drugie przypieli mnie do łóżka o 12 w południe i do porodu 0 20.50 nie mogłam się ruszyć. Byłam niedawno zobaczyć czy coś się zmieniło- niestety metody te same... Wstać nie wolno, łóżka jedynie nowe- można bardziej siedzieć, nie leżysz już płasko na plecach ale znieczulenie zo to dalej kosmos- pani mnie przekonywała, że to bardzo niebezpieczne...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Myślałam o Lutyckiej dopóki tam nie poszłam :) ale dziękuję- chętnie wezmę te namiary, bo nie wiadomo, gdzie skończę...;) A co to znaczy "bez bólu"? Kiedyś dawali dolargan (załatwili mi nim dziecko, mała nie oddychała tak była naćpana bo podali mi go kidy miałam bóle parte a nie kiedy mnie bolało...)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...