Skocz do zawartości
Forum

Przemku[*]


Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo smutne Święta...

Co rok dzieląc się opłatkiem życzyłam bratu by doczekał zakończenia badań nad terapią genową ...
Pokładaliśmy wielkie nadzieje.
Nie doczekał...
a mi pozostały tylko setki wspomnien o corocznych Świętach Bożego Narodzenia spędzanych z bratem za czasów gdy byliśmy jeszcze dziećmi.
Co roku był coraz słabszy, ale choroba dopiero w wieku 12 lat posadziła go na wózek inwalidzki.
Potem juz było tylko coraz gorzej.
Wciąż pamiętam te jego duże przepełnione strachem oczy dziecka które z dnia na dzień stawały się oczyma dorosłego mężczyzny.
W ostatnich latach poza strachem widziałam w nigdy nie ustający fizyczny ból, zmęczenie i cierpienie.
Choroba zmasakrowała życie mojego brata, odebrała mu godność. Spał na siedząco bo inaczej nie potrafił, przykurcze unieruchomiły go. Jednak w głowie był normalnym zdrowym człowiekiem.
Długie lata nie wychodził na dwór bo jego pieprz ....ny wózek nie mieścił się w futrynie drzwi!!!!!!!!!!! Czekał 6 lat na przydział mieszkania socjalnego, nie doczekał.
Jednak los musiał spotęgować nasze cierpienie, po raz kolejny zadrwił z Nas. Pisaliśmy o przyspieszenie, do prezydenta do gminy, pisałam nawet o pomoc do uwagi - ignorowali nas.
Wkoncu Zadzwonili -dwa tygodnie po śmierci brata że jest dla niego mieszkanie, że wreszcie ujrzy światło...

Straszne Święta...

.

Odnośnik do komentarza

Łącze się w bólu. Wiem, że te Święta nie są dla Ciebie radosne, ale spróbuj tak jak cała nasza rodzina pogrążona w smutku i żałobie po śmierci dziadka ujrzeć światło. Brat się już nie męczy, a tam napewno zaopiekują się nim. Zobaczysz ból kiedyś minie, a Ty będziesz brata wspominać uśmiechniętego. Takiego Ci życzę, abyś Go pamiętała.
U Nas pogrzeb w poniedziałek i mimo, że wiedzieliśmy, że zostało mu tylko kilka dni, to tak strasznie boli i człowiek ciężko sobie poradzić z tym może.
Buziaki dla Ciebie i całej Twojej rodzinki :*

http://www.suwaczki.com/tickers/km5s20mmckvk4mz7.png

http://www.suwaczki.com/tickers/atdcupjy3s2ez5z9.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...