Skocz do zawartości
Forum

Co na panieński?


Rekomendowane odpowiedzi

Najbardziej się liczy dobra zabawa na panieńskim. Moje przyjaciółki zrobiły mi super niespodziankową imprezę przebieraną (ja też dostałam strój) - to był najlepszy prezent! Były ręcznie robione dekoracje, konkursy, a na końcu przebrałyśmy się w normalne ciuchy i poszłyśmy szaleć na dyskotekę.

Chyba trzeba dobrze znać i rozumieć pannę młodą. Dziewczyny wiedziały, że jakieś tandetne chińskie erotyczne gadżety mnie nie urządzą, tym bardziej męska d..ka w domu. Nie rozumiem też, dlaczego ja jako przyszła panna młoda podczas wieczoru, kiedy powinnam się bawić, to ja mam biegać ku uciesze panów w króliczych uszach i z ogonem ;) Ze względu na pracę i tak by mi to raczej nie wypadało. Ale zrobiły coś na moją miarę. Napracowały się przy tym bardzo przez wiele dni (m.in. nagrywały film-wywiad z moim mężem i robiły księgę wspomnień).

A właśnie! Może jakaś ręcznie robiona pamiątka ze zdjęciami i wpisami to dobry pomysł? Można też zmontować super fotoksiążkę. Myślę, że fajna bielizna albo perfumy też będą dobre.

Tomek ur. lipiec 2011 / Ola ur. wrzesień 2013

Odnośnik do komentarza

ja kupiłam koleżance koszulkę z młoda para i napisem game over, do tego zrobiłam jej welon z firanki a w lumpeksie znalazłam różowe, futerkowe bolerko;) oprócz tego zorganizowałyśmy dla niej imprezę niespodziankę:)

"Człowiek, który ma serce, niczego nie może stracić, gdziekolwiek by się znalazł."

Odnośnik do komentarza

Ja bardzo miło wspominam swój wieczór panieński ... otóż szykowała mi go świadkowa

Ubrałyśmy krótkie kiecki i miałyśmy spotkać się u niej w domu ... były moje siostry kuzynki i najlepsze przyjaciółki ... wypiłyśmy szampana dostałam życzenia i upominki , grę erotyczną stroje na noc i takie tam . Ubrały mi świecące uszy króliczka i szarfe ,, PRZYSZŁA PANNA MŁODA,,

Poszłyśmy do baru z dyskoteką , zamówiłyśmy wódkę i bawiłyśmy się do rana . Były trzy konkursy pamiętam , które musiałam wylosować i wykonać :

-Przynieść papier toaletowy z męskiej toalety
-Wejść za bar i pocałować w policzek barmanów
-Podejść do trzech chłopaków i zapytać się jaką bieliznę maja ubraną :P

Później przysiadli się do nas jacyś chłopacy , wojskowi było ich ja wiem z pięciu ... kulturalni bo potańczyli i pobawili się wszystko z umiarem , jeden się tak napił że nawet mi striptiz zrobił na stole ... Jezu było super :)

Wracałyśmy boso z szpilkami w rękach nad ranem :P
Życzę każdej takich wspomnień :)

,,Widzę Świata Piękno , Widzę Świata Piekło, Widzę Sprzeczność I Odczuwam Wielk

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...