Skocz do zawartości
Forum

Dla młodych mam, które szybko musiały dorosnąć :)


Rekomendowane odpowiedzi

Ja to czekam na kuriera :wsciekly: co to za firma kurierska co rozmawiasz z automatyczną sekretarką bo innego nr telefonu nie ma .Wnerwiłam się .Zamówiłam sobie 3 książki na ebay-u.A baba mi wysłała te książki zamiast pocztą to kurierem.I ten kurier zawsze przyłazi jak mnie w domu nie ma Dodzwonić się tam nie mogę bo cały czas odzywa się jakiś automat ! Zadzwoniłam we wtorek nagrałam się, podałam nr referencyjny i poprosiłam żeby w czwartek przyjechali bo będę cały dzień w domu od 11.I co?Wczoraj zachodzę do domu a tam kartka leży na podłodze że nikogo w domu nie zastali

http://davf.daisypath.com/2hwIp1.png

Odnośnik do komentarza

blondi super ze z kubą juz ok.
jeju u nas dzis -14 stopni, ale podobno takie mrozy aby do poniedziałku a juz we wtorek na plusie w ciągu dnia.ale zobaczymy jak to bedzie.
Oopsy Daisy niestety tak to nie raz jest czeka sie na ta przesyłke i czeka a przychodzi kurier wtedy jak akurat wyjść z domu musiałaś. u mnie tez jakis czas temu tak było ale jak kurier nikogo w domu nie zastał to zadzwonił i zapytał czy bede niedługo w domu a jak nie to czy u sąsiada zostawić paczke może.

Odnośnik do komentarza

Witaj Martynka:)
Nic się nie martw,tak jest tylko na początku.
W razie czego pytaj,dziewczyny Ci zawsze pomogą,doradzą:)
Może na początek napisz nam coś o sobie więcej...

A mnie jak zwykle nie ma po kilka dni,a tu się tyle dzieje...
Ja dziś ostatni dzień w pracy i wolne do końca roku:)
Dowiedziałam się że należą mi się 2 dni opieki na dzieci i wypisałam sobie wolne na czwartek i piątek po świętach i nazbierało mi się w sumie kilka dni wolnego:)

http://www.suwaczek.pl/cache/6b95887841.png

http://www.suwaczek.pl/cache/9b7b482066.png

Odnośnik do komentarza

witam was poswiątecznie, jakos wczoraj nie miałąm czasu wejść na forum, wziełam sie za pisanie pracy bo w święta to całkiem sobie odpuściłam i internet tez jakos działąć nie chciał,ale dzis jestem :smile_move:
jak tam u was?
u nas pogoda pochmurna, tak ponuro na dworze , śniegu juz praktycznie w ogóle nie ma, gdzie niegdzie aby resztki leżą.odwilż przyszła i chlapa na dworze jest.
a święta mogły być,małemu prezenty sie podobały i wesoły całe święta był a to najwazniejsze.
a co do minutów to w ostatni dzień świąt, w środe dokłądnie o 21:55 przylazł w odwiedziny dziadek mojego byłego, no co za ludzie z nich, cała rodzina nienormalna, ostatnio 4 lata temu raz aby u niego był i przychodzi sobie o tej porze bo jemu sie przypomniało o nim :glass: :glass: :Wściekły: :Zły: ale mały juz dawno spał i ja tez juz w łózku w piżamie wiec ojciec mój do niego wyszedł. a myslałam ze chociaz te święta super bedą a ci nawet w ostatniej chwili umia je zepsuć!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza

o tej porze, bez zapowiedzi, bez jakiegokolwiek zainteresowania wcześniej. tamten tez tak robił jak sie wyniósł to potem sobie przyłaził w nocy i to pijany bo on do dziecka przyszedł a o 22 to małe dziecko dawno spi, wiadomo chociaz do kim to ma, po dziadku. mi było by wstyd tak do kogos przyjść, po takim czasie, o takiej porzez, zadnego wstydu i rozumu nie maja.

Odnośnik do komentarza

witam was juz w Nowym Roku. Co tam u Was? Jak sylwester wam minął?u nas wporządku, a w sylwestra hmmmm moja nastoletnia siostra robiła w domu impreze i chyba nie musze mówić co to oznacza, hałas całą noc dopiero o 6 wszyscy sie rozeszli. dobrze ze aby ja nie mogłam spać przez nich, a nie i niunio, on spał jak suseł heheheh
a juz dzis z rana ksiądz pokolędzie był, ale ja musiałam jechać książki do biblioteki jechać i jak wróciłam to jego juz nie było.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...