Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
rorita

Jaki polecacie sprzęt AGD, a jaki odradzacie?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Hania

Jeśli chodzi o sprzęt do kuchni to dobrze jest się rozejrzeć na rynku i później wybrać najlepszą markę i najlepszą ofertę. Ja u siebie już wszystko mam. Niedawno dokupiłam tylko kosze i misy na owoce [reklama usunięta] Są super! 😉 Na razie używam na co dzień, ale mogą też fajnie prezentować się w czasie przyjęć 😉

Edytowane przez Wywijaska

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Odradzam zdecydowanie firmę Amica, przynajmniej jeśli chodzi o kuchnię indukcyjną wolnostojącą 614IES3.374TSDPHBQ(XXL). Kupiłem i niedługo potem sprzedałem, woda gotuje się pulsacyjnie podczas gdy w innej płycie indukcyjnej np.  Samsung NZ64H57479K regulacja temperatury odbywa się w sposób płynny. Zdecydowanie odradzam, bardzo niewygodna w użytkowaniu, bardzo utrudnione wolne gotowanie. Poza tym płyta grzewcza przy wycieraniu wilgotną ściereczką wyglądała jakby była rozwarstwiona, a numeracja na gałkach poprzestawiana, najpierw 3 potem 2, ale to i tak małe problemy w porównaniu do powyżej opisanej regulacji temperatury

Edytowane przez zaqxsw8

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Jussysska

polecam odkurzacz greengo 4.0 - pionowy, bardzo fajnie się go prowadzi i ma dość długi czas pracy ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Odradzam odkurzacz wodny bo jest strasznie dużo mycia za każdym razem. W pojemniku zbierają się farfocle, a filtr brzydko pachnie. Za to roomba jest bardziej dokładna, zbiorniczek na kurz łatwo opróżnić i wystarczy opłukać pod bieżącą wodą.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość emlac123

Lubię markę electrolux, mam kilka ich urządzeń i jestem z nich bardzo zadowolona. Mój najnowszy nabytek to suszarka do prania, jest świetna. Mam taką z linii perfect care, działa rewelacyjnie, dokładnie suszy i mogę wpakować także większe gabaryty.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość arar

Zdaje mi się że bez problemu obecnie można znaleźć firmy, które robią takie sprzęty wiec jak dobrze poszukasz to cos tam sensowne https://electrodesign.pl/firm-pol-1308137311-Electrolux.html możesz zerknąć sobie ten sprzęt, sklep raczej bazuje na produktach z oferty sklepów specjalistycznych więc nie ma tam najtańszych promocyjnych golasów z marketu go dla siebie będziesz w stanie wybrać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...