Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
rorita

Jaki polecacie sprzęt AGD, a jaki odradzacie?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Hania

Jeśli chodzi o sprzęt do kuchni to dobrze jest się rozejrzeć na rynku i później wybrać najlepszą markę i najlepszą ofertę. Ja u siebie już wszystko mam. Niedawno dokupiłam tylko kosze i misy na owoce [reklama usunięta] Są super! 😉 Na razie używam na co dzień, ale mogą też fajnie prezentować się w czasie przyjęć 😉

Edytowane przez Wywijaska

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Odradzam zdecydowanie firmę Amica, przynajmniej jeśli chodzi o kuchnię indukcyjną wolnostojącą 614IES3.374TSDPHBQ(XXL). Kupiłem i niedługo potem sprzedałem, woda gotuje się pulsacyjnie podczas gdy w innej płycie indukcyjnej np.  Samsung NZ64H57479K regulacja temperatury odbywa się w sposób płynny. Zdecydowanie odradzam, bardzo niewygodna w użytkowaniu, bardzo utrudnione wolne gotowanie. Poza tym płyta grzewcza przy wycieraniu wilgotną ściereczką wyglądała jakby była rozwarstwiona, a numeracja na gałkach poprzestawiana, najpierw 3 potem 2, ale to i tak małe problemy w porównaniu do powyżej opisanej regulacji temperatury

Edytowane przez zaqxsw8

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Jussysska

polecam odkurzacz greengo 4.0 - pionowy, bardzo fajnie się go prowadzi i ma dość długi czas pracy ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Odradzam odkurzacz wodny bo jest strasznie dużo mycia za każdym razem. W pojemniku zbierają się farfocle, a filtr brzydko pachnie. Za to roomba jest bardziej dokładna, zbiorniczek na kurz łatwo opróżnić i wystarczy opłukać pod bieżącą wodą.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość emlac123

Lubię markę electrolux, mam kilka ich urządzeń i jestem z nich bardzo zadowolona. Mój najnowszy nabytek to suszarka do prania, jest świetna. Mam taką z linii perfect care, działa rewelacyjnie, dokładnie suszy i mogę wpakować także większe gabaryty.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...