Skocz do zawartości
Forum

Jaki polecacie sprzęt AGD, a jaki odradzacie?


Rekomendowane odpowiedzi

Gość moniamonia

Ja nie mam sprzetu jednej firmy w kuchni. Mam sprzęt bardzo różnych firm. Po prostu czytałam opinie o poszczególnym sprzęcie i dopiero wtedy się na niego decydowałam :) Mój mikser to zwykła kasia ale również dobrze się sprawdza.

Odnośnik do komentarza

Mam lodówkę tej firmy w domu i jestem zadowolona. Tak samo jak pralkę , płytę i piekarnik. W najtańszej grupie cenowej jest to najlepsza opcja.
Sama starałam się kupować do domu sprzęt jednej marki tak aby pasował mi wyglądem ( kolor inox przecież moze się rożnic odcieniami).

Odnośnik do komentarza

Konkretnego sprzętu nie jestem w stanie polecić, bo to każdy powinien wybrać pod siebie. Sądzę jednak, że w przypadku sprzętów agd pomocne mogą być porównywarki, które łatwo można znaleźć w sieci, na przykład szukając kuchenki gazowej: [reklama usunięta] można sprawdzić jakie agd jest dostępne, gdzie i po jakiej cenie. Marki zazwyczaj są doskonale znane.

Odnośnik do komentarza
Gość koralowa panienka

Dziewczyny, a czy któraś z Was ma wbudowaną w meble deskę do prasowania? Znalazłam coś takiego KLIK i już od dłuższego czasu zastanawiam się, czy to jest trwałe. Nie urwie się to po pierwszym prasowaniu? Czy któraś ma i mogłaby powiedzieć czy warto?

Odnośnik do komentarza

Ja mogę zdecydowanie polecić sprzęty AGD marki Liebherr. Kupiliśmy ostatnio nową lodówkę do zabudowy i jest rewelacyjna. Chłodzi świetnie, jest bardzo pojemna, w środku przestrzeń ma rewelacyjnie rozplanowaną. Bardzo ładna i nowoczesna lodówka.

Odnośnik do komentarza
Gość Margherita22

Ja mam w kuchni sprzęt różnych firm, nie mam jakiegoś ciśnienia na jedną. Po prostu jak coś do mnie przemawia, ma ciekawe funkcje i nie mam z daną marką złych wspomnień to jak najbardziej decyduję się na zakup. Ostatnio zmieniałam lodówkę bo stara była już naprawdę stara i jej czas się skończył ;) Zamarzyłam sobie o lodówce dwudrzwiowej bo mam sporą rodzinę i stwierdziłam, że pomimo wyższych cen niż za pojedyncze lodówki warto taką zakupić. Postawiłam na markę Kernau bo zachęciła mnie jej specyfikacja: szuflada chiller box która ma temp bliską 0st i doskonale nadaje się do przechowywania mięsa czy ryb i rzeczywiście leżą w niej dużo dłużej i panel elektroniczny do sterowania na drzwiach. Służy mi już dłuższy czas i żadnych problemów z nią jak dotychczas nie miałam.

Odnośnik do komentarza
Gość Sylwista

Czemu indukcja jest lepsza? Sama obecnie mam indukcję i długo zastanawiałam sie czy w nia inwestować czy nie ale wymieniłam płytę gazową na indukcyjną za namową koleżanki. I obecnie jestem bardzo zadowolona
jest o wiele łatwiejsza do czyszczenia
garnki są czyste
nie mam osadów na meblach
woda gotuje się błyskawicznie
poza tym ceny rachunków są mniej więcej takie same tak wiec całe gadanie o tym, ze indukcja jest droższa powinno sie włożyć pomiedzy bajki..... Wychodzi cenowo bardzo podobnie co gaz. Przy tym ma więcej plusów.

Odnośnik do komentarza

Ja jestem bardo zadowolona ze swojej zmywarki. Zdecydowałam się na model electrolux comofort lift. Ma opcję podnoszenia dolnego i środkowego kosza. Ułatwia to załadowywanie i rozładowywanie bo nie trzeba się schylać. Prowadnice w środkowym lekko się prowadzą, myję nawert super delikatne szkło bo zmywarka ma funkcję ochrony szkła i też nie matoweje po myciu

Odnośnik do komentarza

obowiązkowo zmywarka, od paru tygodni jestem posiadaczką modelu electrolux maxiFlex, prawdziwe cudeńko, myje idealnie, nigdy nie miałam tak błysszczących naczyń a ile czasu zaoszczędzon. Wybralam ten model bo jest bardzo pojemna, ma aż 3 kosze, na samej górze na sztućce i akcesoria kuchenne i nawet spore gabaryty tam wchodzą chochle, szczypce, czy końcówki z miksera mieszczą się bez problemu

Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie najlepiej postawić na nowoczesne sprzęty które mają ułatwić nam życie. Ostatnio jak remontowaliśmy kuchnię zmieniliśmy zmywarkę. Mamy teraz ComfortLift i jestem pod wrażeniem tego sprzętu. Nie dość że dolny kosz jest podnoszony co daje mi dużo komfortu, bo nie muszę się nachylać to jeszcze naczynia są myte od każdej strony, więc nawet jak synek załaduje zmywarkę to i tak wszystko wychodzi pięknie umyte.

Odnośnik do komentarza

Na tej stronie jest kilka porad na temat tego jaką kuchenkę wybrać, gazową czy moze jednak elektryczną:
https://www.goga-gastro.pl/blog/kuchnia-do-gastronomii-gazowa-czy-elektryczna.html
Kazda ma swoje plusy oraz minusy:

Gazowa wymaga podciągnięcia gazu do kuchenki. Trzeba zamontowac czujnik gazu, poza tym bywa problematyczna jeśli chodzi o czyszczenie.

Kuchenka elektryczna bywa droższa, ale jest łatwiejsza do czyszczenia i sama osobiscie uważam, ze jest wygodniejsza.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chodzi o sprzęt do kuchni polecam kupienie sprzętu jednej firmy Po pierwsze taki sprzęt będzie wygladął w kuchni lepiej, po drugie przy zakupie sprzętów bywają dobre promocje. Warto kupować sprzet przez studia mebli kuchennych z uwagi na to, ze maja one dodatkowe zniżki (sama tak właśnie robiłam). No i jestem niesamowicie wprost zadowolona z wygladu samej kuchni [reklama usunięta]. Meble są zaprojektowane bardzo sensownie oraz praktyczne , testuję je już od kilku miesięcy i w sumie nie mogłam ich wymyślić lepiej :)

Odnośnik do komentarza

ja bym uważała za sprzęt z aliexpress, koleżanka kupiła tam odkurzacz robot xiaomi i szybko padł w nim laser, poza tym niedokładnie sprzątał. podobno jak się kupi ten odkurzacz w polskim sklepie to też nie ma gwarancji na niego, nikt ci go nie naprawi, co najwyżej dadzą ci część zamienną, połowa sukcesu jak sama umiesz wymienić :D

Odnośnik do komentarza

Jeśli chodzi o sprzęt do kuchni to dobrze jest się rozejrzeć na rynku i później wybrać najlepszą markę i najlepszą ofertę. Ja u siebie już wszystko mam. Niedawno dokupiłam tylko kosze i misy na owoce [reklama usunięta] Są super! 😉 Na razie używam na co dzień, ale mogą też fajnie prezentować się w czasie przyjęć 😉

Edytowane przez Wywijaska
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...