Skocz do zawartości
Forum

Konkurs z Jaśkami


Ann

Rekomendowane odpowiedzi

imimi
Oczywiście odpowiedź wysłana. Już przy drugim konkursie robi mi się tak, że po oddaniu głosu otrzymuję komunikat, że mój głos został oddany, ale ukazuje się strona konkursu z wydawnictwem W.A.B. Mam nadzieje, że wszystko jest ok.
Pozdrawiam

Drobne przeoczenie z mojej strony, ale odpowiedzi zapisane poprawnie. Samo przekierowanie tez już poprawiłem. Dziękuję za zwrócenie uwagi.

Odnośnik do komentarza

Marcin
imimi
Oczywiście odpowiedź wysłana. Już przy drugim konkursie robi mi się tak, że po oddaniu głosu otrzymuję komunikat, że mój głos został oddany, ale ukazuje się strona konkursu z wydawnictwem W.A.B. Mam nadzieje, że wszystko jest ok.
Pozdrawiam

Drobne przeoczenie z mojej strony, ale odpowiedzi zapisane poprawnie. Samo przekierowanie tez już poprawiłem. Dziękuję za zwrócenie uwagi.

A ja myślałam, że coś mi się pomyliło z konkursami i bez najmniejszego problemu wysyłałam drugi raz odpowiedź, ale oczywiście wtedy znowu było przekierowanie na konkurs W.A.B. Jeśli zaliczyło obie moje odpowiedzi to bardzo proszę o usunięcie jednej, bo to nie było zamierzone oszustwo :(

Odnośnik do komentarza

Zastanawiam się, czemu po co którymś moim kliknięciu na tej stronie jest zupełnie inna godzina. W ciągu kilku minut czasem jest godzina więcej dodana a czasem rzeczywisty czas?
Jest to dla mnie ważne ze względu na kolejność zgłoszeń w konkursach.
Weszłam i zalogowałam się, żeby wziąć udział w konkursie i miałam problem, bo nie wiedziałam który czas uznać za aktualny dla konkursu.
Według czasu rzeczywistego ale jak również tego wyświetlanego na stronie konkursy miałam jeszcze czas wysłać odpowiedź na konkurs ale musiałam własnie wchodzić przez odniesienie na zakładce konkursy, bo na głownej stronie już zostala zabrana informacja o konkursie.
Mam więc nadzieję, że jak udało się wysłać zgłoszenie, to rzeczywiscie zmieściło się ono w czasie, bo z racji zbierzności czasu mam małe obawy a podobał mi się konkurs i nie chciałabym być z niego zdyskwalifikowana :):36_27_3:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...