Skocz do zawartości
Forum

Kubek na prezent?


emilia_s292

Rekomendowane odpowiedzi

Dobrym pomysłem na prezent jest faktycznie fotokubek, tutaj macie jak to może wyglądać [reklama usunięta] można różne wzory zaprezentować na nich, podane są tam szablony do wstawienia imienia swojego dziecka, serdecznie polecam

Odnośnik do komentarza

Jest wiele miejsc, w których mozna sobie taki kubeczek zaprojektować. Chociażby tutaj;
[reklama usunięta]

W sumie ciekawa opcja. Zastanawiam się czy nie zaprojetkwoać takiego kubeczka dla babci z okazji jej dnia ( w sumie już niedługo jej dzień).

Odnośnik do komentarza

Ale czemu nie? To bardzo dobry i przede wszystkim praktyczny prezent. Przecież kubek na 99 proc. będzie wykorzystywany, a skoro już kupujecie coś takiego, to chyba lepiej kupić kubek reagujący na ciepło - w sensie zdjęcie na nim pojawi się dopiero wtedy, kiedy nalejecie do niego gorącej wody. Coś takiego na [reklama usunięta] nie kosztuje specjalnie więcej niż klasyczny kubek. Poważnie.

Odnośnik do komentarza

Empik Foto - zdecydowanie polecam ten kierunek, bo to kawał solidnego rozwiązania. Genialny kubek, robiący różnicę. Oczywiście - warto stawiać na właśnie takie z kilku powodów. Głównie chodzi jednak o praktyczność. Kubek na bank zostanie wykorzystany, a przy innych prezentach to wcale nie jest takie oczywiste, prawda?

Odnośnik do komentarza

Ja postawiłabym na bardziej oryginalny prezent np voucher na przejazd sportowym autem. Sama kupowałam takie vouchery na prezent i jest to bardzo fajny i oryginalny prezent a osoby przeze mnie obdarowane były zachwycone emocjami i adrenaliną, która towarzyszyła im podczas przejazdu. Duży wybór aut i torów, na których można zrealizować przejazd. Voucher kupuje się na ich stronie internetowej i już kilka minut po zakupie zostaje wysłany na adres e mail. Polecam w 100% :)

Odnośnik do komentarza

Fotokubki to w sumie fajny pomysł na prezent, ale równie fajny jest ładny kubek z ciekawym wzorem albo z napisem... Dla mnie jednak musi być porcelanowy, a nie żaden ceramiczny, bo od razu widać, że jest lepszej jakości... Może tu znajdziesz jakieś czyste porcelanowe i nadrukujesz coś na nich lub od razu kupisz kolorowy: [reklama usunięta]

Edytowane przez Wywijaska
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...