Skocz do zawartości
Forum

Konkurs fotograficzny "Pielęgnacja maluszka"


Małgosia

Rekomendowane odpowiedzi

Dotyk to dla dziecka niezwykle ważny sposób kontaktu z najbliższymi. Jest narzędziem komunikacji dziecka z matką - poprzez przytulanie i głaskanie buduje między nimi nierozerwalną więź.

Dlatego tak ważne jest, aby zadbać o kojący i subtelny dotyk, który otoczy dziecko miłością, czułością i sprawi, że poczuje się ono bezpiecznie.

Pokażcie nam, jak Wy pielęgnujecie swoje maluszki, jak sie o nie troszczycie. Zgłaszajcie zdjęcia pt. "Pielęgnacja maluszka" i wygrywajcie wspaniałe nagrody od firmy Ziaja.

do wygrania:

  • magiczny płyn do kąpieli hokus pokus
  • krem do pielęgnacji dzieci i niemowląt
  • krem łagodzący 10% D-Panthenolu
  • mleczko do ciała dla dzieci i niemowląt
  • firmowy ręcznik
  • SZCZEGÓŁY TUTAJ

Zapraszamy

Odnośnik do komentarza

a mam taka uwage:
jest opcja kodu do wklejenia w stopce-to znaczy ze kazdy kazde zdjecie moze kopiowac i wklejac gdzie chce.....
mysle,ze zadna forumowiczka nie wykorzystala takiej opcji do bzdur:wink:
ale sa "osiolki" typu fikcyjne konta na n-k "kradnace" zdjecia,i inne dziwne przypadki:wink:

konkurs jest dla aktywnych forumek,tak wiec i galeria konkursowa dostepna dla osob po zalogowaniu,tak?
ale to nie problem zalozyc sobie konto:wink:


mam nadzieje,ze wiecie o co mi chodzi:wink:

Odnośnik do komentarza
Gość kwiatuszek9876

Małgosia
Liczymy na dobrą zabawę i jak zawsze wierzymy, że taka właśnie będzie.
Nakłaniać do głosowania można, na wątku na którym piszecie, na forach na których się udzielacie, ale wchodzić na wątki "obce" tylko po to, aby prosić o głos, to już łamanie regulaminu ;)

Może następnym razem liczba postów bedzie większa a nie 20 tylko . Powinno być ze 100 wtedy dziewczyny może by dłużej były by na forum i częściej zaglądały . Bo tak to jak dziewczyny piszą , mają krótkie wypowiedzi tylko żeby zebrać ilość postów

Odnośnik do komentarza

kwiatuszek9876
Małgosia
Liczymy na dobrą zabawę i jak zawsze wierzymy, że taka właśnie będzie.
Nakłaniać do głosowania można, na wątku na którym piszecie, na forach na których się udzielacie, ale wchodzić na wątki "obce" tylko po to, aby prosić o głos, to już łamanie regulaminu ;)

Może następnym razem liczba postów bedzie większa a nie 20 tylko . Powinno być ze 100 wtedy dziewczyny może by dłużej były by na forum i częściej zaglądały . Bo tak to jak dziewczyny piszą , mają krótkie wypowiedzi tylko żeby zebrać ilość postów

A ja myślę, że jeśli ktoś chce szybko uzbierać komentarze to i te 100 uzbiera :) Poza tym przyznam, że sama zaglądam na forum nawet kilka razy dziennie, ale na pisanie niestety brakuje mi czasu :( Praca zawodowa i obowiązki domowe znacznie okroiły mój wolny czas :(

Tym razem najprawdopodobniej nie wezmę udziału w konkursie, ale nie chciałabym być pozbawiona takiej możliwości. Może zamiast liczby postów przyjąć inne kryterium? Wiem, że na niektórych portalach trzeba mieć przynajmniej kilkudniowy staż posiadania konta, by wziąć udział w konkursie. Z drugiej jednak strony skoro forum ma się rozwijać to nie wiem czy to jest dobre rozwiązanie, a poza tym skoro konkurs trwa np. miesiąc to i tak kryterium bez sensu :)

Odnośnik do komentarza

na forum, dokładnie 18 października... powiem Wam szczerze, że na posty w ogóle nie zwracam uwagi, i chciałabym miec ciut wiecej czasu aby przesiadywac na forum, a tak wchodze czasem porządnie na kilka godzinek lub codziennie choc na momencik;)

dodałam zdjęcie, ale nie wiem czy uznacie go za zgodne z tematem, choc ja uważam, ze pielęgnacja mauluszka to nie tylko kąpiel;)

http://www.suwaczki.com/tickers/j36rs8fwbku9m72j.png

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5eglm4pteq.png

http://www.suwaczki.com/tickers/atdc3e5er8ue6lm4.png

Odnośnik do komentarza

Małgosia
meren_ree dokładnie, pielęgnacja to nie tylko kąpiel.

Wracając do samego konkursu, zawsze są pretensje, konkurs dla nowych - źle, konkurs z min ilością postów źle, konkurs taki- źle, inny-źle.
Niestety nie ma nikogo, kto dogodzi wszystkim.
Zawsze liczę na waszą dobrą zabawę ;)
powodzenia

Dokładnie Małgosiu :) I dołączam się do życzeń: powodzenia i dobrej zabawy :) Będę trzymała kciuki :)

Nie chciałam, żeby moja wypowiedź brzmiała jak zrzędzenie :) Chodziło mi raczej o to, że chętnie też pochwaliłabym się większą liczbą postów, ale obowiązki mi na to nie pozwalają, a też czuję się jedną z Was, chociaż jestem tutaj od niedawna... No i nie chciałabym, żeby ktoś mnie wykluczał z konkursu tylko dlatego, że mało piszę na forum :( I z góry przepraszam, jeśli napisałam coś nie tak :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...