Skocz do zawartości
Forum

Jaki jest najlepszy szpital w Warszawie, gdzie najlepiej rodzić


Justynkas

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, ja dwa razy rodziłam na Starynkiewicza. Szpital stary, ale nie po to się tam idzie żeby były luksusy. Pierwszy poród super, opieka wspaniała , drugi też dobrze dzieki Panu Denisowi i przede wszystkim synkowi, który się spieszył

Odnośnik do komentarza
Gość EwelinaGH

Z własnego doświadczenia mogę polecić szpital medicover. Personel jest tam miły, dba o przyszłą mamę i traktuje ją z szacunkiem. Mój mąż mógł mi towarzyszyć przez cały pobyt, oboje czulismy się komfortowo. Personel często do mnie zaglądał i sprawdzał jak się czuję.

Odnośnik do komentarza

Ja synka w zeszlym roku rodzilam w szpitalu w piasecznie i poywierdzam b.pozytywne opinie. Swietna dr olga galewska, dr caruk. Polozne, pielegniarki b.pomocne przy karmieniu piersia. Wsrunki super, szpital maly, ja sie dobrze tam czulam.

Odnośnik do komentarza

Rodziłam 4 miesiące temu w prywatnej klinice jak zaszłam w ciąże i naczytałam się tych historii kobiet z porodówek w polskich szpitalach to się przeżegnałam... stwierdziłam że żadne pieniądze nie są tego warte i wolę urodzić po ludzku, a maleństwo przywitać jako zadowolona mama a nie kobieta ciesząca się, że ta trauma się kończy... Wybrałam Iatros na warszawskim Targówku, stawiłam się w klinice w wyznaczonym terminie i po prostu lekarze zrobili co do nich należało :) Opieka poporodowa bajka - spokój, pomoc z każdej strony, rodzina może długo przebywać

Odnośnik do komentarza

jak ja się cieszę że rodziłam w Szpitalu Medicover :) dwie moje koleżanki tam rodziły i ja poszłam za ich przykładem bo nie chciałam przechodzić przez to piekło o którym się czasem czyta w państwowych szpitalach. Miałam pakiet "poród z lekarzem" i mogę zdecydowanie polecić. Super pokój, możliwość wyboru jak będziesz rodziła, cały czas jesteś pod opieką profesjonalisty. No i opieka po porodzie też świetna :)

Odnośnik do komentarza

jeśli tylko warunki materialne wam pozwalają to wybierzcie prywatny np medicover albo coś półprywatnego, serio - poród to zbyt piekne i ważne przeżycie, żeby przez byle jaki szpital mieć później traumę do końca życia :) są rzeczy na których warto zaoszczędzić, ale poród do takich się nie zalicza :)

Odnośnik do komentarza

Ja rodziłam w Lux Medzie i jestem bardzo zadowolona z opieki przed i po porodzie. Profesjonalnie zajęli się mną i dzieckiem, dlatego wykupiłam u nich pakiet medyczny MORELKA dla dzieci od 0-3 roku życia. Lekarze bardzo pomagają przy każdej błahej sprawie z którą przychodzimy i nie trzeba czekać w kolejkach, co ważne przy tak małym dziecku.

Odnośnik do komentarza

Mimo że mam kawałek drogi do City Clinic to do nich się zapisuję już prawie od roku, mają dobrych lekarzy, którzy nie mają problemów z tym żeby badania zlecać, zamiast leczyć w ciemno, na chybił trafił tak jak to nieraz wygląda...

Odnośnik do komentarza

ja też zdecydowałam się na poród w prywatnym szpitalu medicover. Nie chciałam przechodzić tego koszmaru o którym pisze niejedna kobieta. Chciałam mieć godne warunki, dobrą opiekę i zero stresu :) także jeśli któraś z Was tego chce to tylko w szpitali prywatnym!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...