Skocz do zawartości
Forum

wiek żłobkowy


Ania1980

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Ktotomowi.pl

Witam!
Piszę, ponieważ chciałabym Wam polecić stronę, przy której współpracuję, a która może być przydatna wszystkim rodzicom małych dzieci.
Ktotomowi.pl to interaktywne ćwiczenia słuchowe nie tylko dla dzieci niedosłyszących.
Z aplikacji mogą korzystać także dzieci mające jakiekolwiek problemy z mówieniem (jako uzupełnienie terapii logopedycznej), a także wszystkie maluchy, które dopiero uczą się mówić.
Całość składa się z atrakcyjnych animacji, zdjęć, no i oczywiście dźwięków.
Serwis do końca maja udostępniamy całkowicie za darmo, także zachęcamy wszystkich do przetestowania.
Ponieważ jest to forum dyskusyjne, bardzo chętnie wysłuchamy też uwag na temat naszej aplikacji, a także odpowiemy na wszelkie pytania.
Pozdrawiam serdecznie!

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny jakie książeczki wybieracie dla najmłodszych? Ja mam córeczkę, która ma 20 miesięcy i muszę uzupełnić jej biblioteczkę. Zazwyczaj robię większe zakupy raz na jakiś czas. Dopiero ostatnio pozwala sobie coś przeczytać, wcześniej było tylko oglądanie i opowiadanie o obrazkach. Pytanie co teraz najlepiej wybrać? Nadal pewnie więcej obrazków, ale może waszym dzieciom w tym okresie coś innego specjalnie się podobało? Mamy dużo książeczek, najwięcej tych klasycznych - Tuwim, Brzechwa itp., mamy kilka o kreciku, kilka o Basi, poczytaj mi mamo, itp. Co polecicie tak małemu dziecku?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...