Skocz do zawartości
Forum

Tabletki na odchudzanie!


Rekomendowane odpowiedzi

Gość mrs_szaya

Paradania jaka masz nadwage? dużą? po 1 ja ich goraco nie polecam bo są szkodliwe. Jeśli już to powinnas je brac pod stałą i częstą kontrolą lekarza i dietetyka, owszem zaburzają łaknienie ale tak ze nie chce sie jesc wcale i jedzenie jest męczarnią, a jeść trzeba bo inaczej sie pochorujesz. Ja ogolnie jestem na NIE, ale tak jak mowie musisz porozmawiac z lekarzem, przy czym takie "drastyczne" srodki (drugi to Adipec) sa przeznaczone dla ludzi z dużą nadwagą którym dieta i cwiczenia nie pomagają. Na niewielką nadwage poprostu nie zadziałają a tylko zniszczą organizm.
Czy wogole stosujesz jakas diete? cwiczysz?
ja jestem strasznym leniem i żarłokiem ale jakos od kwietnia jem lepiej i cwicze w domu (wcale nie duzo) i widze efekty, waga moze niewiele drgnela ale po ciele widze i po centymetrach, zamienilam tluszcz w miesnie, skora jest bardziej napieta jedrna.....
to powinien byc pierwszy krok
takie tabletki to ostatecznosc
a przy tabletkach i tak tez trzeba trzymać diete

jak masz problemy z motywacją daj znać chetnie cos doradze
od 2 miesiecy sie wzielam za siebie i widze naprawde duze efekty, w sumie ok 20cm w obwodach zgubilam, a wcale sie nie katuje dietami strasznymi ani wyczerpującymi treningami.
Pozdrawiam
Kasia

Odnośnik do komentarza

właśnie tego efektu jojo najbardziej się boje, no i słyszałam że mogą działać pobudzająco, a tego też bym nie chciała bo i tak jestem nerwowa!
ale też jestem już zdesperowana, diety nie byłam wstanie do tej pory utrzymać dłuższy czas. chodziłm na siłwnie przez 3 miesiące dwa razy w tygodniu, ćwiczyłm pod okiem trenera i nie widziałam żdnych efektów! zawsze miałam nadwage ale teraz to już tragedia mam 166 cm wzrostu i waże pewnie ponad 90 kg, jedyny plus to że jestem dość proporcjonalna i mam w miarę jędrną skóre! coraz bardziej już nie lubie patrzeć w lustro, no i szafa się kurczy!

Odnośnik do komentarza
Gość mrs_szaya

paradania a liczylas kalorie? mi to pomogło. zaczelam widziec ile pochlaniam i automatycznie latwiej mi bylo odmowic sobie czesci porcji albo niektorych rzeczy.
cwicze w domu i krece hulahopem, to bardzo polecam, kosztuje 10pln w tesco a naprawde dziala !
co do treningu na silowni to moze bardziej na mase mialas trening i poprostu zamienilas tluszczyk w miescie dlatego waga nie ruszyła.
u mnie tak jest ze waga w sumie stoi ale widze efekty na centymetrze.
Ja bym chetnie pomaszerowala ale kurcze samej mi sie nei chce :/
w weekend ma przyjechac steper, moze na nim sie troche spoce.

aaa jesli lubisz ziola to polecam "krople odchudzajace" Herbapolu, kosztuja ok 16-20 pln, dodaje sie kilka kropli do wody i sie pije, dziewczyny chwalą ze bardzo obniza łaknienie na łakocie i szybciej waga rusza w dół. ja nie stosuje bo nie lubie posmaku ziół anyżku itp....

Odnośnik do komentarza

kiedyś próbowałam liczyć kalorie ale to nie zdało egzaminu za długo trwało. wydaje mi się, że treningi były dobrze prowadzone, napocząku była rozgrzewka potem ćwiczenia siłowe a na koniec ćwiczenia aerobowe w miare lepszej kondycj były wydłużane. wprawdzie sie nie ważyłam, bo nie chce się za bardzo denerwować, ale w obwodzie ani rusz widze to po spodniach i po stanikach. u mnie w tych właśnie miejscach najszybciej widać efekty. no i czasem przepuszczają mnie w kolejce, bo mój brzuch wygląda jak w 6 miesiącu ciąży!

Odnośnik do komentarza

A ja przestalam jesc chleb i po malu chudne be efektu jojo bo zrzycam tak 1,5 kg na miesiac pewnie jak bym pocwiczyla to by byly leprze efekty ale widze po sobie ze nie mam juz takiej nalanej twarzy troche ramiona mi schudly uda brzuch ciazowy chyba najtrudniej zdubic ale tez juz sie cos ruszylo

Unfortunately, my daydreams about being skinny are always interrupted by the sound of my own chewing.

http://suwaczki.maluchy.pl/li-57644.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...