Skocz do zawartości
Forum

Dzień Ojca coraz bliżej...


Rekomendowane odpowiedzi

Proponuje tacie kupic przejazdzke sportowym samochodem po torze :) prezent pełen adrenaliny i niesamowitych wrazen i wspomnien . Taki przejazd mozna zrealizować na 15 torach w Polsce i jest bardzo bogata oferta :) Moj tata korzystał z tego i mowil ze prezent na prawde udany :)

Odnośnik do komentarza
Gość DagaDagusia

Moje dzieciaki robią dla tatusia skrzynkę na narzędzia ;) Narysowały projekt wstępny, pomogłam im trochę technicznie, żeby wszystko trzymało się kupy. Narysowaliśmy formy. Potem całkiem sami odrysowali poszczególne elementy skrzynki na płycie. Oczywiście im je wycięłam i wygładziłam, żeby sobie paluszków nie pokaleczyły. Sami pomalowali na taki metaliczny kolor i dzisiaj i jutro będą ozdabiać. Nawet dobrze to wygląda :) Chociaż Helka już przygotowała brokat i piórka jako ozdoby, także ten... no zobaczymy. Felek podszedł do projektu profesjonalnie i chce poprzyklejać na boki nakładki na śruby.
Dokupiłam już do tej skrzynki zegarek. Także włożymy do środka i będzie super prezent :P

Odnośnik do komentarza

Mój to bardzo praktyczny gość więc i ja mu kupiłem coś praktycznego, podpytałem mamę co by się przydało i to był strzał w 10tkę, niedawno zepsuła mu się maszynka do włosów, prezent mam już kupiony, w euro trafiła mi sie fajna promocja na maszynki [reklama usunięta], kupiłem taka z pojemniczkiem na włosy. Sam mam podobny model i wiem, że na pewno ojciec będzi zadowoony.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czemu na forach tak intensywnie poleca się podarowanie krawatu. Wiem na pewno,ze mój tata nie byłby zadowolony z tego prezentu bo krawatów nie nosi, Nakłada jedynie na specjalne okazje. Na przykład na wesela czy na święta tak wiec nie potrzeba mu ich tyle. Już skarpety są lepszą opcja. 

Ze swojej strony polecam podarowanie książki historycznej. Moj tata na przykłąd nigdy nie pogardzi literaturą historyczną :) 

Odnośnik do komentarza

Moje propozycje na prezent dla tata

ksiazka historyczna o ile oczywiście interesuje się historią

bilet do kina albo na koncert na jego ulubionego wykonawcę

z materialnych rzeczy polecam krawat albo skarpetki ( mężczyźni są praktyczni tak więc tata na pewno się nie obrazi bo będzie z tego korzystał).

 

Edytowane przez Wywijaska
Link do sklepu
Odnośnik do komentarza

Opcji prezentowych jest wiele, jednak ze swojej strony nie polecam takich zakupów odkładać sobie na ostatni dzień. Dobrze jest w trakcie roku obserwować co podoba się danej osobie, co chciałaby dostać i tym samym podarować coś co jej się przyda. Sama również wolę konkretniejsze prezenty niż coś co będzie jedynie stało na pólce oraz będzie się kurzyło 😉 Kupowanie takich bibelotów nie ma moim zdaniem większego sensu 😉

Ze swojej strony polecam na przykład spodnie jeansowe męskie albo spodnie dresowe. Obecnie nowe kolekcje jesienne znajdziecie w sklepie Ombre. 

A sklep ubrania ma naprawdę dobrej jakości. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...