Skocz do zawartości
Forum

Dzień Ojca coraz bliżej...


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Agnieszka31

ze wzgledu na to ze moj m caly czas przed kompem to dostanie od Ali podkladke pod myszke z Ali zdjeciami i wyda na to cale swoje kieszonkowe uzbierane od czasu dnia matki (prezent tez byl dla mnie z jej kieszonkowego)hihihi, a ja moze zrobie jakas kolacyjke np.sushi

Odnośnik do komentarza

Agnieszko to w tym roku mamy ten sam pomysl :Oczko: zazwyczaj staralam sie by to bylo cos co moze byc z B w pracy :Uśmiech:
I to kolejny rok kiedy Ula juz swiadoma tego ze to jest taki Dzień (w sumie głównie teraz o to by w niej utrzymywać świadomość że jest takie Święto), i znow zrobi laurkę :)

Odnośnik do komentarza

helenkaentehayaty
:Śmiech: a ja bede wredna i nic mezowi nie dam z okazji tego dnia bo i ja tez nic nie dostalam na dzien matki:Oczko: to teraz niech lobuz czeka do nastepnego roku :Uśmiech:

U mnie to samo. Mój mąż niczego nie potrafi uczcić, to i ja nie będę się starać. Chociaż trochę tak smutno, jak niczego się nie świętuje...

http://lbym.lilypie.com/XOUHp2.pnghttp://my.lilypie.com/BwJqp2/.png

Odnośnik do komentarza
Gość Olimpijka

Z racji ze ja poza krajem a Tu dzien ojca 15-tego....to moj mąż a Ojciec naszej corki hehe juz ma zakupiony ciuchw postaci koszulki polo na dlugi rekaw bo uwielbia i kartke od 10-cio miesiecznej corki..........
i druga sprawa że jestesmy polakami to na polski dzien ojca.........dostanie weekend z nami w ukochanym hoteliku....by chwile pozniej zostawić go na 2 tygodnie samego :(

Odnośnik do komentarza

Wyciągam wątek bowiam Dzień Ojca coraz bliżej, czy już macie pomysł na niespodziankę dla Taty??
Koszulka, kubek, podkładka pod mysz... a może książka dla Taty, do bazy serwisu Mama na Zakupach dodałam kilka poradników dla Tatusiów. Może coś uznacie za przydatne, a może znacie któryś tytuł, napiszcie wówczas kilka słów opinii (z pewnością przydadzą się innym)

Odnośnik do komentarza

Smart
helenkaentehayaty
:Śmiech: a ja bede wredna i nic mezowi nie dam z okazji tego dnia bo i ja tez nic nie dostalam na dzien matki:Oczko: to teraz niech lobuz czeka do nastepnego roku :Uśmiech:

U mnie to samo. Mój mąż niczego nie potrafi uczcić, to i ja nie będę się starać. Chociaż trochę tak smutno, jak niczego się nie świętuje...

A ja sie przylaczam do tych slow(mimo ze ubiegloroczne). Ja zawsze sie staralam i dawalam prezenty na urodziny, swieta, rocznice itp. a sama nic nie dostalam odkad mieszkamy razem(ponad 1.5roku). Teraz myslalam ze na pierwszy dzien mamy moj malz sie postara(sam to obiecywal) a tu lipa i totalne rozczarowanie. Wiec dnia ojca nie bedzie...

Odnośnik do komentarza

adriana8899
Smart
helenkaentehayaty
:Śmiech: a ja bede wredna i nic mezowi nie dam z okazji tego dnia bo i ja tez nic nie dostalam na dzien matki:Oczko: to teraz niech lobuz czeka do nastepnego roku :Uśmiech:

U mnie to samo. Mój mąż niczego nie potrafi uczcić, to i ja nie będę się starać. Chociaż trochę tak smutno, jak niczego się nie świętuje...

A ja sie przylaczam do tych slow(mimo ze ubiegloroczne). Ja zawsze sie staralam i dawalam prezenty na urodziny, swieta, rocznice itp. a sama nic nie dostalam odkad mieszkamy razem(ponad 1.5roku). Teraz myslalam ze na pierwszy dzien mamy moj malz sie postara(sam to obiecywal) a tu lipa i totalne rozczarowanie. Wiec dnia ojca nie bedzie...

Adriano, Smart nie jesteście same! Przyłączam sie do Was z pełną premedytacją! To tzw. skórka za wyprawkę! A niech dureń poczuje na własnej d.... :lup:

http://www.suwaczek.pl/cache/a66cbbfa84.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...