Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
kata

Bajki Dla Dzieci

Rekomendowane odpowiedzi

ja tez polecam kanal Mini MIni dobre bajki bez przemocy i oczywiscie bajki Disney moja 4,5 letnia corcia jest w nie wpatrzona wszystkie bajki z Disneya lubi najbardziej Sticha

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moje dzieci też uwielbiają bajki na minimini, córka ogląda My little pony, a młodszy synek Stacyjkowo i Świnkę Peppę. Wiadomo, że każdy maluch ma swoje upodobania, żeby nie zostać w tyle odwiedzam sobie stronki o bajkach dla dzieci i tam czytam o czym są nowe kreskówki, wolę trzymać rękę na pulsie A rodzinnie oglądamy też pełnometrażowe produkcje disneya, zawsze mamy z tego dużo frajdy  Miłego oglądania

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam Da Vinci Learning i am są serie dla dzieci, ale muszę przyznać, że świetne bajki bez przemocy, zaspokajają dziecięcą ciekawość. Moja starsza córka uwielbia Przedziwna Nauka, a młodsza Było sobie życie, lubi tego dziadka z brodą :P Obie zadają sporo pytań. Często oglądam razem z nimi żeby być na bieżąco z odpowiedziami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niedawno też odkryłam ten kanał. Syn ogląda bardzo chętnie, właściwie się nie dziwię, bo te programy przynajmniej go czegoś uczą, a nie jak niektóre kreskówki z tv... Ostatnio pojawiła się tam nowość, było dopiero kilka odcinków, ale naprawdę fajnych, polecam "Kulturalne podróże z panem Wydrą". Dzieci dowiadują się skąd się wzięły różne przedmioty czy zjawiska, bardzo fajnie pokazane.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...