Skocz do zawartości
Forum

Bajki Dla Dzieci


Rekomendowane odpowiedzi

Moje dzieci też uwielbiają bajki na minimini, córka ogląda My little pony, a młodszy synek Stacyjkowo i Świnkę Peppę. Wiadomo, że każdy maluch ma swoje upodobania, żeby nie zostać w tyle odwiedzam sobie stronki o bajkach dla dzieci i tam czytam o czym są nowe kreskówki, wolę trzymać rękę na pulsie A rodzinnie oglądamy też pełnometrażowe produkcje disneya, zawsze mamy z tego dużo frajdy  Miłego oglądania

Odnośnik do komentarza

Ja mam Da Vinci Learning i am są serie dla dzieci, ale muszę przyznać, że świetne bajki bez przemocy, zaspokajają dziecięcą ciekawość. Moja starsza córka uwielbia Przedziwna Nauka, a młodsza Było sobie życie, lubi tego dziadka z brodą :P Obie zadają sporo pytań. Często oglądam razem z nimi żeby być na bieżąco z odpowiedziami.

Odnośnik do komentarza

Niedawno też odkryłam ten kanał. Syn ogląda bardzo chętnie, właściwie się nie dziwię, bo te programy przynajmniej go czegoś uczą, a nie jak niektóre kreskówki z tv... Ostatnio pojawiła się tam nowość, było dopiero kilka odcinków, ale naprawdę fajnych, polecam "Kulturalne podróże z panem Wydrą". Dzieci dowiadują się skąd się wzięły różne przedmioty czy zjawiska, bardzo fajnie pokazane.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...