Skocz do zawartości
Forum

2 w 1 ciąża i okres...? hmm...


Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio spóźniał mi się okres o 5 dni, więc zrobiłam sobie test ciążowy,
wyszedł pozytywnie, w tym samym dniu po południu dostałam okres, więc się
troszkę uspokoiłam, jednak to jak sie czułam nie dawało mi spokoju i pod
koniec okresu, powtórzyłam test i znów wyszedł pozytywnie, a ja już nie wiem
co mam o tym myśleć...:Szok: może któraś z Was miała podobnie...

Odnośnik do komentarza

Witaj,
ja nie miałam bo czekam wciąż na upragnione dwie kreseczki, na cud poczęcia. Ale wiem, ze w ciąży zdarzają się plamienia, które do złudzenia przypominają okres. Więc jeśli test wyszedł pozytywnie to myślę, że można Ci pogratulować.
A najlepiej pójdź do ginekologa, żeby sprawdził co i jak.

Takie jest moje zdanie.
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

andzia
Ja w pierwszej ciąży przez 2 miesiące miałam krwawienia do złudzenia przypominające okres. Nie miałam żadnych podejrzeń, że mogę być w ciąży, więc nie obserwowałam, czy to normalny okres, czy plamienia - leci to leci:)
Dopiero w 10 tyg dowiedziałmm sie, że jestem w ciąży.


andzia
a nic kompletnie nie wzbudziło Twoich podejrzeń? Nie wiem złe samopoczucie czy coś? albo "natężenie", kolor @? Cokolwiek...

Odnośnik do komentarza

Około 3 lata temu, też mi test wyszedł pozytywnie i dostałam okres, poszłam do gin i dostałam skierowanie do szpitala. Poleżałam i nikt nie potrafił mi udzielić konkretnej informacji, co mi jest, dostałam antybiotyk i no-spe.
2 lata temu okazało się że mam prawy jajnik powiększony, a moja gin powiedziała mi tylko tyle, że nie może tak być że jeden jajnik jest chory, a drugi jest chory, albo oby dwa chore, albo zdrowe, no i znowu skierowanie do szpitala, tyle że już nie poszłam...
A w tym roku te 2 testy pozytywne, beta HCG negatywny, bóle piersi, powiększenie sutków, żyłki na piersiach, mdłości, już sama nie wiem co mi jest...
Pójdę do gin, ale do innego, może w końcu znajdę odpowiedniego lekarza, który powie mi co mi jest.

Odnośnik do komentarza

Jul
andzia
Ja w pierwszej ciąży przez 2 miesiące miałam krwawienia do złudzenia przypominające okres. Nie miałam żadnych podejrzeń, że mogę być w ciąży, więc nie obserwowałam, czy to normalny okres, czy plamienia - leci to leci:)
Dopiero w 10 tyg dowiedziałmm sie, że jestem w ciąży.


andzia
a nic kompletnie nie wzbudziło Twoich podejrzeń? Nie wiem złe samopoczucie czy coś? albo "natężenie", kolor @? Cokolwiek...

Jul, podobnie jak Gunia nie miałam żadnych objawów, jedyne co to pamiętam, że uczyłam się akurat do sesji i co wzięłam książkę do ręki to zasypiałam z nią. Ale wtedy jeszcze nawet nie wiedziałm, że to jeden z objawów ciąży.

Odnośnik do komentarza

Electra85
Około 3 lata temu, też mi test wyszedł pozytywnie i dostałam okres, poszłam do gin i dostałam skierowanie do szpitala. Poleżałam i nikt nie potrafił mi udzielić konkretnej informacji, co mi jest, dostałam antybiotyk i no-spe.
2 lata temu okazało się że mam prawy jajnik powiększony, a moja gin powiedziała mi tylko tyle, że nie może tak być że jeden jajnik jest chory, a drugi jest chory, albo oby dwa chore, albo zdrowe, no i znowu skierowanie do szpitala, tyle że już nie poszłam...
A w tym roku te 2 testy pozytywne, beta HCG negatywny, bóle piersi, powiększenie sutków, żyłki na piersiach, mdłości, już sama nie wiem co mi jest...
Pójdę do gin, ale do innego, może w końcu znajdę odpowiedniego lekarza, który powie mi co mi jest.

:cry:
Jak Ty to musiałas przeżyć. Po testach w koncu jakies pozytywne nastawienie a jak przyszła kolej badań wszystko przepadło.

Ja na Twoim miejscu udałabym sie do gina i porozmawiała z nim o tym. Dla mnie budziłoby to jakies podejerzenia związane ze stanem zdrowia

14.03.12 Maja Katarzyna ( 3650g i 55 cm) 12:25 CC
http://s9.suwaczek.com/201203145365.png
28.10.2009 Szymon Piotr ( 3700g i 56cm) 21:05 CC :36_3_19:
http://s3.suwaczek.com/200910284662.png

http://img687.imageshack.us/img687/7/img5500ip.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza

A mojej kolezance wyszlu 3 testy pozytywnie. Ni eposzla na bete bo byla pewna.
Poleciala do rodzicow z cudna wiadomoscia i cieszyla sie z mezem jak glupia.
Umowila sie na wizyte i czekala.Po paru dniach lekkie krwawienie - pojechala na IP.
Mowi ze jest w ciazy i ze krwawi .Lekarze zbadali ja i co ?? Zadnej ciazy nie bylo !
Lekarz wtedy powiedzial jej ze jesli kobieta bardzo chce to mozg potrafi platac takie figle i wysyla rozne sygnaly, czasem tak silne ze organizm zaczal produkowac taka il hormonow ze na tescie wyszly II.To cos jak ciaza urojona.

Szczęsliwa mama

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...