Skocz do zawartości
Forum

pomódlcie się za mojego dziadka ... proszę ...


Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie dostałam wiadomość, że karetka reanimuje mojego dziadka ...
w Boże Ciało miał zawał, potem przypłatało się zapalenie płuc bakteryjne i półpasiec ...

ale już wypuscili go do domu ...
a dziś podczas obiadu zaczął odchodzic ...

proszę pomódlcie się aby przeżył ...

cały czas trwa reanimacja ...

proszę ... nie odchodź od nas ... :Płacz:

Mama Dominika (16.07.2001), Oskara (02.07.2005), Nikosia (25.06.2009) i Małgosi (07.08.2013)

Odnośnik do komentarza

(...) nadzieja istnieje zawsze, do ostatniej chwili. Dlatego właśnie jest nadzieją. Nie możemy jej zobaczyć, ale ona jest dostatecznie blisko naszych twarzy, byśmy poczuli powiew poruszonego powietrza. Jest zawsze tuż obok i niekiedy udaje się nam ją schwytać i przytrzymać na tyle długo, by wygnała z nas piekło.
— Jonathan Carroll

ja miałam nadzieję, zresztą jak każdy z nas ... do końca wierzyliśmy że serce dziadka wytrzyma ...

Mama Dominika (16.07.2001), Oskara (02.07.2005), Nikosia (25.06.2009) i Małgosi (07.08.2013)

Odnośnik do komentarza

Gdyż, mówiąc po ludzku, śmierć jest rzeczą ostateczną i, mówiąc po ludzku, nadzieja istnieje, póki istnieje życie. Ale, rozumując po chrześcijańsku, śmierć nie jest czymś ostatecznym, jest tylko drobnym zdarzeniem w przebiegu całości, to znaczy życia wiecznego, i, rozumując po chrześcijańsku, w śmierci jest nieskończenie więcej nadziei niż wtedy, kiedy po ludzku mówimy, że istnieje jeszcze życie, nawet życie w pełni zdrowia i sił.

Odnośnik do komentarza

"Dusza jego podobała sie Bogu,dlatego pośpiesznie uszła spośród nieprawości.A ludzie patrzyli i nie pojmowali,ani sobie tego nie wzięli do serca,że łaska i miłosierdzie nad Jego wybranymi i o świetych Jego staranie" (Mdr 4, 14-15)

http://parenting.pl/picture.php?albumid=22&pictureid=113

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...