Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
kasik kasik

Zabawy domowe dla dzieci...

Rekomendowane odpowiedzi

nie daję bo ani mu to jeszcze nie potrzebne, nie ukrywam że teraz chcemy zapoznać się z ofertą mojego miasta, które sfinansował dostęp do platformy z językiem angielskim

http://www.suwaczki.com/tickers/w5wq3e5en5kuzrs6.png

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvz3e5eqgubclqa.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam Wszystkie mamy na forum:) No tak,ale jazda kosiarką to już "zabawa" dla nieco starszych dzieci:) Inaczej sprawa wygląda w przypadku młodszych,kiedy faktycznie brakuje już pomysłów,a przecież nie posadzimy go przed tv lub komputerem...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mój dwulatek pomaga mi bardzo dużo. On jest w ogóle czyścioszkiem i ma hopla na tym punkcie. Zobaczy okruszek - leci po miotłę. Coś się rozleje - biegnie po mopa. Pomaga łóżka ścielić, kurze ścierać...Może i traktuje to jako zabawę... A zapewne lubi czuć się potrzebny.

syn - 18.06.2010
córka - 07.02.2013

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wspólna zabawa rodziców z dzieckiem jest potrzebna zarówno dziecku, jak i rodzicom: dziecku - ponieważ wspomaga jego rozwój, rodzicom - ponieważ dostarcza wielu informacji na temat rozwoju dziecka, i także wspomaga ich rozwój. Rodzice powinni bawić się z dzieckiem od pierwszych tygodni jego życia. Kontakt przez zabawę, obok pieszczot, uśmiechania się, całowania, rozmawiania jest tym rodzajem interakcji, który stymuluje rozwój poznawczy, emocjonalny i społeczny dziecka, a tym samym sprzyja jego prawidłowemu rozwojowi biologicznemu. Dzięki zabawie umacnia się więź między rodzicami a dzieckiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kaszkaa

Wspólne rysowanie ❤️ Uwilebiam to 🙂 Kilka dni temu w ogóle trafiłam na świetną firmę, dzięki której takie rysunki można przeności później na koszulki 🙂
[reklama usunięta]

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Underka

[reklama usunięta]

Sa to na przyklad:
układanie klocków,
lepienie z plasteliny,
malowanie farbkami,
a nawet rysowanie patykiem po ziemi.

Wcale nie trzeba inwestować w drogie zabawki ale poszukać tego co mamy wokół.

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

my lubimy robić sobie namiot i udawać, ze jesteśmy ba biwaku. Namiot robimy z dostępnych mebli, krzeseł, regałów, a nawet uzywamy parawanu przenośnego [reklama usunięta]. Ognisko robimy ze sztucznej świeczki, gasimy światło i jest klimat...

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Himna

My ogródek mamy, ale jest trochę zimno tak więc i tak dzieciaki więcej czasu spędzają w domu. Pogoda w sumie nie zapowiada się zachęcająco, bo jak patrzyłam to do majówki ma być chłodniej z przelotnymi deszczami (co nie znaczy oczywiście, że jestem tutaj przeciwna deszczom bo dobrze jakby sie w sumie pojawiły, jest bardzo sucho). Sporo gramy w gry planszowe, czasami puszczam im jakąś kreskówkę na tv). No i wymyślam im rózne kreatywne zabawy, takie jak malowanie czy zabawy z modeliną.  Dla starszych dzieci polecam rownież zabawę kostką rubika [reklama usunięta]. Rozwija w dobry sposób logiczne myślenie. 

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mama przedszkolanka

Zabawki w atrakcyjnych cenach idealne do zabawy w domu, kolorowanki z naklejkami, wodne malowanki, pięknie ilustrowane bajki i wycinanki, kolorowanki w formie notesu, książki edukacyjne do nauki literek i cyferek na www.wydawnictwomd.pl - szybka realizacja zamówienia. Polecam!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Passion

Powoli wchodzi w normalne lego. Chociaż i duplo nie pogardzi. Małe autka resoraki. Ale i duże wydające dźwięki. Bardzo lubi rysować. Mamy w pokoju domek z drewniana kuchnia i to też w użytku codziennie.

https://perfectpr.pl/zajecia-na-trampolinach-dla-dzieci-zobacz-dlaczego-warto-je-wybrac/

Lubimy również wybrać się raz na jakiś czas na trampoliny 🙂

zajecia-ruchowe-dla-dzieci-.jpgzajecia-ruchowe-dla-dzieci-.jpgzajecia-ruchowe-dla-dzieci-.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...