Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Małgosia

Nowy ekspert na Forum- Rehabilitacja dorosłych

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

To ja jako pierwsza bede miała pytanie

mianowicie w grudniu mam miec operację (wszczepioną endoproteze) stawu biodrowego

jakie ćwiczenia zaliecili by mi państwo przed i po operacji. Nadmienię że mam dostęp do dość bogatej ofery zabiegów.

Każdy może się poddać, to najłatwiejsza rzecz do zrobienia. Ale wytrzymać, przetrwać, gdy nie wychodzi, gdy nie wiesz co dalej, gdy inni namawiaj

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość patusia23

Małgosia
no i już niedługo kolejna niespodzianka dla was ;)
nowy, cudowny ekspert...ale jeszcze chwilkę poczekajcie :36_19_3:

Małgosiu czekamy na nowego eksperta ::):::):::):

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ana

Polecam profesjonalny ośrodek -  rehabilitacja ogólnoustrojowa, neurologiczna, narządu ruchu dostosowana do Twoich potrzeb. W  centrum rehabilitacyjnym Obok Lasu pracują doświadczeni lekarze i terapeuci, którzy są specjalistami w rehabilitacji medycznej, neurologicznej, ortopedycznej i urazowej. Zaplanują dla Ciebie i Twoich bliskich indywidualny program usprawniania dostosowany do potrzeb i możliwości. Terapia odbywa się pod czujnym nadzorem zespołu fizjoterapeutycznego, który jest w ścisłej współpracy z lekarzami. https://oboklasu.eu/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...