Skocz do zawartości
Forum

Kosmetyki - wasze opinie!


Rekomendowane odpowiedzi

Nie często zdarza mi się być na prawde zadowoloną z jakiegos kosmetyku do włosów, więc skoro juz trafiłam na to cudeńko to polecę. Może którejś z Was tez przypadnie do gustu.

Spray termoaktywny i nadający objętość firmy Marion. Tak, wiem firma nie jest z górnej półki, raczej tańsza, ale jest o niebo lepsza (przynajmnie w tym przypadku) od wszystkich L'orealów razem wziętych.

Ostatnio włosy bardzo mi wypadały, były przesuszone rozjaśnianiem.
Po zastosowaniu sprayu są mięciutkie, gładkie. Co do objętości to zalezy czy się je układa na szczotce czy nie. Ale dla mnie ten produkt to jedno z większych odkryć kosmetycznych ostatnich miesięcy (jak nie lat). No i ta niska cena :water_fun:

Odnośnik do komentarza

madziaaaa może miałabyś ochotę podzielić się sztuka malowania oczu? Bardzo mi się podobają Twoje propozycje, a sama za grosz nie am od tego daru. Tak krok po kroku, zdjęcie po zdjęciu? Propozycje kosmetyków. Ja nawet nie iwem kiedy lepsze są twarde kredki a kiedy miękkie.

Odnośnik do komentarza

Mogę polecić kosmetyki AVA Laboratorium. Cenię sobie polskie i naturalne kosmetyki, dlatego to jedna z moich ulubionych firm. Szczególnie polubiłam serię Pure & Free, takie oczyszczające kosmetyki do demakijażu, mycia i tonizacji. To mój pakiet pielęgnacyjny na co dzień.

Odnośnik do komentarza

Sprawdzone kosmetyki pochodzenia naturalnego z których korzystam i mogę polecić https://herbi.shop/kategoria-produktu/natuu/ . Można znaleźć kolekcję kosmetyków i produktów zdrowotnych, przygotowane w długim procesie badań naukowców. Rewelacyjne produkty warte przetestowania. Osobiście bardzo zadowolona jestem z balsamów i kremów.

Odnośnik do komentarza

Kilka moich ulubionych marek kosmetycznych

Resibio

Clochee

Sylveco

Są jednak dziedziny, w ktorych kosmetyki okazuja sie niewystarczające

https://dermatochirurgia-konferencja.pl/popularne-zabiegi-chirurgii-plastycznej-co-oferuja-kliniki/

Co jest opisane, na stronie.

Sama jakiś czas temu zdecydowałam sie na podniesienie powiek bo niestety ale domowymi sposobami sie nie da 😉 

Odnośnik do komentarza

Nie jestem zwolenniczką mocnych makijaży, dlatego zamiast podkładu używam pudru z ecocery, ładnie wygląda na skórze, mam też bronzer z tej firmy i również jestem zadowolona. Do tego oczywiście cienie i tusz, ale tu nie mam jednej firmy, kupuje z różnych, najważniejsze by były w paletce odcienie brązu. 

Odnośnik do komentarza

A co myślicie o https://hermzlabs.pl/collections/frontpage/products/healpsorin-cream-50ml, znacie ten żel do ciała na AZS? Ja Hermz poznałam rok temu, jak szukałam czegoś, co wreszcie przestanie mnie podrażniać i skutecznie pomoże w regeneracji naskórka. I się totalnie zakochałam :-)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...