Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
misia132

Wycieczki rowerowe z dziećmi???

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Koszatka

Plaże na Fuercie najlepsze :) Byłam już dwukrotnie, zawsze upolowane w Rainbow Tours last minute, więc za gorsze, a wakacje 100 razy lepsze niż nad Bałtykiem. Bałtyk też jest piękny, ale te plaże na Fuercie to marzenie po prostu. Jak zobaczyłam kolor wody po raz pierwszy to oniemiałam z zachwytu, tak że radzę się wybrać :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość miśko

Ja ostatnio wylądowałam w Tarnowie, fajnie, nieduże miasteczko, bardzo mi się podobało. Nocleg mieliśmy w hotelu u Jana, tuż przy rynku, wieczorami przesiadywaliśmy w kawiarnianych ogródkach przy lampce wina. Taki totalny chillout :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na szczęście dziś wakacje z rowerem są nieco prostsze, a i nie trzeba dysponować własnym autem, żeby wybrać się gdzieś dalej - kolej działa coraz sprawniej :)

Co do destynacji, wycieczki górskie są super, ale jeśli planujemy spokojne przejażdżki z cała rodziną, mimo wszystko odradzam góry. Nie każdy ma świetną kondycję i na tyle siły, żeby pokonać kilkukilometrowy podjazd.

Czasami wystarczy pojechać "kawałek" za naszą granicę, wypożyczyć rowery i cieszyć się pięknymi widokami. Zachęcam do zapoznania się z ofertą naszego biura podróży: www.wycieczka.pl - doradzimy, wysłuchamy, coś na pewno znajdziemy :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wycieczki rowerowe z dziećmi to naprawdę fajny pomysł na aktywne spędzanie czasu. My ostatnio podczas pobytu w Muszynie skorzystaliśmy z wypożyczalni rowerów i jeździliśmy po okolicy. Naprawdę fajna sprawa!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...