Skocz do zawartości
Forum

Wesoły Przedszkolak


Małgosia

Rekomendowane odpowiedzi

kaskasto
poszła odpowiedź ;)

ale jak pierwszy raz próbowałam wysłać to wyskakiwał mi komunikat że muszę byc zalogowana, mimo że zalogowana byłam bo w innym miejscu pisałam posta wtedy ;)

No to takie ograniczenie tej aplikacji konkursowej - żeby wykryła, że ktoś jest zalogowany, trzeba na chwilę przełączyć się na stronę forum. To jest oddzielny zupełnie system od forum, zintegrowany takim "mostkiem".

Odnośnik do komentarza

Marcin
Patusia, Dziabong, Arisa - możecie trochę dokładnie opisać sytuację? Sprawa jest o tyle dziwna, że wszystkie trzy macie już zarejestrowane odpowiedzi w bazie.

Marcin wcześniej byłam zalogowana na forum od kilku minut więc wchodząc na stronę konkursową pojawia mi się napis aby zagłosować musisz być zalogowana (zdziwiło mnie to)bo patrząc w prawym górnym roku jest napisane "jesteś zalogowana jako patusia23" zgadza się.
Dałam odśwież stronę i pojawił mi się komunikat "Twój głos został oddany".
Gdzie nie przyciskałam na wyślij odpowiedź. Skoro głos już jest zarejstrowany niech zostanie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Drodzy użytkownicy

wszystkie odpowiedzi przez was wysłane są u nas w bazie.
Wszystkie poprawne biorą udział w ostatecznym podziale nagród
jednak musieliśmy zmienić pytanie konkursowe na to przesłane przez sponsora

aktualne pyta brzmi :
O której godzinie wieczorem stacja MiniMini nadaje bajkę "Niedźwiedź w
dużym, niebieskim domu"?

do wyboru 3 odpowiedzi:
18.00
19.00
20.30

formularz działa poprawnie
życzymy udanej zabawy :brawo:

Odnośnik do komentarza

adriana8899
Mi się wydaje że o o czym mówicie(o komunikacie że głos został oddany) to po prostu informacja systemowa że Was głos został poprawnie oddany i zarejestrowany w bazie...

też to miałam napisac;) jest komunikat na zielono czyli jest ok,głos przyjęty, jeśli pojawiłby się czerwony komunikat to wtedy mogłoby byc cos nie tak. Bynajmniej ja tak rozumuję;)

http://s1.suwaczek.com/200608194865.png
http://s2.suwaczek.com/200905114562.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...