Skocz do zawartości
Forum

pytanie do eksperta


Tuśka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
w ubiegłym tygodniu w poniedziałek napisałam posta do eksperta - pediatry.
Wiem, że pytania przechodzą przez moderację, więc czekałam, aż któregoś dnia pytanie się pojawi na forum lub dostanę na PW info, iż pytanie zostało odrzucone.

Na dzień dzisiejszy ani jedego, ani drugiego nie ma, więc jeżeli moje pytanie nadal jest w moderacji to proszę, aby się nie pojawiało na forum gdyż jest już nieaktualne.

Dzięki :)

Odnośnik do komentarza

Tuśka w dziale eksperckim jest informacja, że pediatra odpowiada na pytania raz w tygodniu.

Ostatnio jednak miała miejsce szczególna sytuacja, ponieważ do końca sierpnia Pani dr była na urlopie. W związku z tym nazbierało jej się sporo pytań.
Na wszystkie odpowiedziała. Miała tego naprawdę dużo. Do tego doszła praca, zwiększony okres zachorowań u dzieci i w związku z tym tego czasu ma również mniej.

Postarajmy się zrozumieć naszych ekspertów. To ludzie, którzy oprócz tego, że pracują w szpitalach, mają dyżury w prywatnych klinikach to jeszcze posiadają rodziny.
Oni to wszystko robią dla nas z dobrego serca i bez dodatkowych profitów finansowych.

Powtarzamy wszystkim nieustannie, że jeśli jest problem, z którym nie możemy czekać to należy udać się do pediatry w rejonie i tam rozwiać wątpliwości.

Prosimy o wyrozumiałość.

Odnośnik do komentarza

Witam,
zdaję sobie sprawę z tego, iz pediatra na forum działa charytatywnie i z dobrego serca, w swoim wolnym czasie i tylko raz w tygodniu.
Absolutnie nie mam pretensji czy żalu, iż Pani doktor nie odpowiedziała na moje pytanie, a Was - moderację poprosiłam tylko o nie zamieszczanie mojego pytania na forum.

A u naszego pediatry oczywiście byłam i myślę, że każda matka chodzi ze swoim dzieckiem do lekarza osobiście i nie leczy go przez internet, a porada na forum zazwyczaj (przynajmniej w mojej sytuacji) jest dopełnieniem-uzupełnieniem brakujących informacji bądź nurtujących mnie wątpliwości.

Odnośnik do komentarza

Tuśka
Witam,
zdaję sobie sprawę z tego, iz pediatra na forum działa charytatywnie i z dobrego serca, w swoim wolnym czasie i tylko raz w tygodniu.
Absolutnie nie mam pretensji czy żalu, iż Pani doktor nie odpowiedziała na moje pytanie, a Was - moderację poprosiłam tylko o nie zamieszczanie mojego pytania na forum.

A u naszego pediatry oczywiście byłam i myślę, że każda matka chodzi ze swoim dzieckiem do lekarza osobiście i nie leczy go przez internet, a porada na forum zazwyczaj (przynajmniej w mojej sytuacji) jest dopełnieniem-uzupełnieniem brakujących informacji bądź nurtujących mnie wątpliwości.


Dlatego jeśli Pani dr odpowie nam na pytanie, to pozwolisz, że zostanie zamieszczone w naszej bazie. Z myślą o innych. Być może znajdzie się ktoś, kto będzie miał podobne wątpliwości.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...